Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Freelancer Discovery Server

Letsgetthesunshine

Öne çıkan mesajlar

http://www.discoveryfl.com/html/downloads.html

buradan mod manager ı yükleyin ardından da v.4.84 ü mod manager dan yükleyip oynayıp c/p yapmayın yoksa cheater konumuna düşüp nedensiz yere ban yersiniz.benim gibi =) neden yediğimi bilmiyordum fransız bi elemandan ogrendim bende
http://www.discoveryfl.com
bu da web sitesi

bu arada GreyFox benim ama catısma içinde oldugumdan birşey yazamadım kusura bakma ya =)
Sosyal ağlarda paylaş

anaam civilian id nasıl edinicez? ya bence msn falan yapalım burdan zor olucak [email protected] eklersen konuşalım anlaşalım ordan bence güzel bi türk guildi tipi bişey yapabiliriz freelancerda, ama hesabımı silmek istemiyorum, 1 gündür oynuyor olsam bile birşeye sıfırdan başlamak çok kasıyor beni. civilian id bulmam lazım nerden nerden nerdeeen?

edit: nayır nolamaz! civilian id ile ilgili problemimi chatten ilettim biriyle konuştum nasıl elde edebilirim falan diye disconnect oldum şu andada sunucuyu göremiyorum. bu ban yedim mi demek oluyor yoksa sunucumu çöktü? ban yediysem napıcam şimdi? format falan mümkün değil atamam.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi süre Manchester sistemi, sheffield istasyonunda kalıcam, zor görevler yok ama lane hacker esirlerine 4.200 dolar veriyor. gidip 20k'Lık bir lane hacker öldürme görevi alıyorum, 10 tane lane hacker öldürüyorum 20k görevden geliyor, dönüp lane hackerlarıda satınca 42k'da ordan cillop iş. gelişene kadar sanırım böyle yapıcam. yeni gelenler de gelsin manchestera party kurup beraber yapalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Freelancer'ın single'ı zevkliydi, hem askeri hem kargoculuk oynuyordun böyle değişik bişi. Ama bir yerde bir sürü gemi tarafından saldırı altında başlıyordun bölüme, orda defalarca denememe rağmen geçememiştim, sinir olmuştum.

Multisini oynamak isterim, elimden biri tutarsa :D
Sosyal ağlarda paylaş

bone püf noktası silahlarının menzil ve hızlarının aynı olmaı (özellikle hız) böylece atış göstergen düzgün çalışır (vurcagğın yeri göstere + işareti). para baya rahat geliyor 3 fighter 2 heavy 1 freighter alsak ölümüne zone farmlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Lathspell aktif olarak oynuyor mu bilmiyorum. Benim nick'im xenocide, letsgetthesunshine ile oyunda görüştük zaten. Lethe senin oyundaki nickin nedir? oyundaki nickleri toplu yazayım buraya ben;

Xenocide (ben)
GrayFox (letsgetthesunshine)
LathspeLL

lethe'nin nick belirsiz:) ufaktan bir ordu kuruyoruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...