Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Freelancer Discovery Server

Letsgetthesunshine

Öne çıkan mesajlar

Blade2d said:

Hmmm.. Ya ben daha çok böyle "Türk" ismi içinde olsun diye düshündüm. çünkü ben istiyorum ki biz Faction gibi birshey olalim! Discovery de Türkler olsun! Kusari, Rheinland, Liberty, Bretonia, Hispania gibi! (Oraya kadar basharabilirsek tabi! Bana normal küçük bi Group Türkle dolu da yeter) Yani isim "Turk" ile birshey olsun lütfen.. :) :) Sagolun

ç yi yazıyor güzel güzel.

hatta ü de var :D
Sosyal ağlarda paylaş

Blade2d said:

Klavyem degishik kardesh, ben sizin shimdi böyle ibnelik etmenizi anlamiyorum, ama umarim bi nedeni vardir! Hakkinizi helal edin eger kirdiysam sizi. Diyecegim shu, [TTR] clan tag olarak uygun görüyorum, tam da oturdu. TTR = The Turkish Republic (Türkiye Cumhuriyeti)

Niye bole yapiyorsunuz paticik ahalisi, anlam karmasasi oluyor sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Off o değil be lethe şaka mısın.

Discovery modunda, en azından official serverde bir tech comaptibility mevzuu var. Hani sitelerindeki charta göre Freelancer ID, Lawful Liberty SHiplerinden %75 verim alıyor, gunlarımda Liberty Lawful bir %75 te oradan %75 * %75 power output almam gerekiyor.

Atıyorum 100 se gemimin power outputu, 100 * %75 * %75 power outputum oluyor.

Ama nedenini anlamadığım bir sebepten default Freelancer ID ile yukarıdaki işlemin sonucu %10 olucak şekilde verim alıyorum (ki oda discovery forumlarında dendiğine göre %10 verim alınan silah/gemi kombinasyonuyla oluyor muş) onun sebebini soruyordumda. Farketmez, /Restart komutuyla miner çektim kendime para kasıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunun multiplayer modu olduğunu bilmiyodum ya, şans eseri bu başlığa denk geldim. multi'si olduğuna şaşırdım, hala daha oynayanı olmasına daha da şaşırdım.

başlıkta hep discovery sunucusu konuşulmuş. en kalabalık sunucu o mu? kaç kişi oluyo ortalama?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...