Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Serdar Bilgili istifa etti

Raid3r

Öne çıkan mesajlar

bende biraz önce dinledim CNN'de. Dünkü maçtan sonra taraftarının ve diğerlerinin gösterdiği tavır sonrasında yönetimi bırakma kararı almış..
Olağan üstü genel kurula gitme kararı aldıklarını açıkladı.

PS: yanlız 2 tane açılmış başlık. biri silinirse iyi olur. gereksiz yere 2tane aynı başlığın bulunması saçma ve yanlış olur.

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 26 Nisan 2004 11:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShekiLChoCuq, 26 Nisan 2004 11:28 tarihinde demiş ki:
PS: yanlız 2 tane açılmış başlık. biri silinirse iyi olur. gereksiz yere 2tane aynı başlığın bulunması saçma ve yanlış olur.

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 26 Nisan 2004 11:35 tarihinde değiştirilmiştir]

ben le raid3r aynı anda actık...
benimkisi kapansın sorun olmaz :D[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 26 Nisan 2004 11:32 tarihinde demiş ki:
bilgilinin istifası süper oldu. inşallah gelecek yönetim kapalıyı geri verir ve adam gibi bir stad projesiyle gelir

ben hiç ole dusunmuyorum eger bir klub baskanına yeni acık ve vip kufur ettigi için istifa ediyorsa ben o baskanı ayakta alkıslarım

Serdar bilgili tebrik ediyorum kararından dolayı...
Kufur eden Taraftarları da kınıyorum ...

Ayrıca stadın buyumesi bjk içindir boylece para kazanılıp oyuncu falan alıncaktı...
seneye 10bin kişi arttırılıcakmıs stad umarım hayata gecer bu...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın, bir takımın taraftarı yönetiminin - başkanının yanında olmayacaksa, o takımdan hiçbişe beklenmez zaten.
Serdar Bilgiliye de gerçekten helal olsun.. O durumda yapabileceği en iyi şeyi yaptı bence.

Serdar Bilgilinin Konuşması..
Bilgili “Beşiktaş camiasının Beşiktaş Başkanı’na sert çıkması gerekir ama tepki göstermenin yolu bu değildir, bu yaşananlar içimi acıtıyor artık. Beşiktaş camiası böyle olmamalı” dedi. Beşiktaş’ı bir adım ileri götürmek isteyenleri sırtında taşıyacağını belirten Bilgili “Kararım kesindir” diye konuştu.
Bilgili “Biz buraya Beşiktaş’a hizmet etmek için geldik; bu şekilde davranılmayı haketmedik. Dünkü maçta benim 3 metre ötemden çok ağır küfürler edildi, bir kişi çıkıp da bu küfürleri durdurmak için çaba göstermedi. Burada bir mesaj vardı ve ben de bu mesajı aldım... Bana küfür edenler eminim ki adaylarını da hazırlamıştır” diye konuştu. Bilgili tepkilerden çok tepkisizliğin kendisini rahatsız ettiğini söyledi.

[Bu mesaj ShekiLChoCuq tarafından 26 Nisan 2004 12:28 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

kim yapcak yürüyüş? nerden bulacaksın o kadar adam?

gitsin geri gelmesin. 4 senede 1 kere şampiyon olundu diye o kadar şey mi unutulacak verdiği vaatlerinin %90ı gerçekleşmedi. üstüne en büyük hatayı yaparak taraftarı sattı. taraftarı s.klemeyen başkan istemiyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok kolay bir kahvehaneye gidiyorsun saatine 10 milyon yövmiyeli işvar beyler diyorsun adamlara pankart verip forma neyim giydiriyosu beşiktaştan toplanıp akaretlere yürüyüş yapıyolar : )[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Bana Luce'nin kellesini getirine tam 100bin lira vereceğim!
Sosyal ağlarda paylaş

üstüne para verseler yapmam öyle birşey. çok şükür beşiktaşa bu kötülüğü yapmayacak kadar çok seviyorum kartalımı :)

bu aradan işi komik yanı bilgileye küfredenlerin bilgilinin onlar uğruna taraftarı sattığı kişilerdi heh.

rüzgar eken fırtına biçer :P
Sosyal ağlarda paylaş

Çağdaş bir işadamıydı, beşiktaşa da finansal yönden çok büyük katkıları oldu. Halka arz, klübün büyümesi vs. vs. Klüp şu an maddi yönden bu durumdaysa bu serdar bilgilinin ticari zekasının eseridir. Ama tabi taraftar duygusal işin ince kısmını kolayca es geçebiliyor ama kolay olmuyor öyle şeyler. Bunca yaptıklarının ardından da küfür işitmek koyuyor adama haliyle. Türk futbolu ve bjk için çok büyük kayıptır bence.
Ayrıca bu adam klübü tepedeyken devralmadı, her yönden çöküş içindeydi bjk o sıralar bunu da unutmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maggie, 27 Nisan 2004 04:02 tarihinde demiş ki:
Çağdaş bir işadamıydı, beşiktaşa da finansal yönden çok büyük katkıları oldu. Halka arz, klübün büyümesi vs. vs. Klüp şu an maddi yönden bu durumdaysa bu serdar bilgilinin ticari zekasının eseridir. Ama tabi taraftar duygusal işin ince kısmını kolayca es geçebiliyor ama kolay olmuyor öyle şeyler. Bunca yaptıklarının ardından da küfür işitmek koyuyor adama haliyle. Türk futbolu ve bjk için çok büyük kayıptır bence.
Ayrıca bu adam klübü tepedeyken devralmadı, her yönden çöküş içindeydi bjk o sıralar bunu da unutmamak lazım.

bu yazının her kelimesine katılıyorum. Maggie teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Takıma müdehalede çok geç kaldı hatta müdehale yapmadı bile. Lucescu!!! çıkmış inancım gitti diyor, Bilgilinin takıma sahip olması lazımken çıkıp 2 kelime laf etmiyor ama her gece o bar benim bu pavyon senin, televole hepimizin gezmesini biliyordu. Belki iyi bir şirket yöneticisiydi ama kesinlikle iyi bir başkan değildi.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş ı bu noktaya getiren isim SERDAR BİLGİLİ değildir!
Eğer Bilgili nin yanında Hüsnü Güreli , Yıldırım Demirören Kıvanç Oktay Sinan Engin Haşmet Bedii Kürüm gibi Beşiktaş ın en önemli isimleri olmasaydı Bilgili daha ilk seçimde 200 oyu bile geçemezdi.
Bilgiliye küfür eden TARAFTAR DEĞİLDİR!!! VİP tribündeki birkaç kongre üyesidir muhalefetin adamlarıdır.

Beşiktaş a geldiği ilk zaman
-Stad yapılıcak dedi. Yapmadı!
-Tesis yapılıcak dedi. Yapamadı Nevzat Demir bitirdi.
-Tv gibi medyaya yönelik araçlar yapılıcak dedi. Yapmadı.
-Hüsnü Güreli sayesinde klup bütçesinde düzelmeler oldu Beşiktaş borçtan kurtuldu eğer Nihat 5milyon$ gitmeseydi Beşiktaş bugun çok daha kötü durumda olurdu.
-Tarihi Kapalı tribünü 3-5 milyon$ için parçaladı Localar yaptı.Peki ordaki 60 yıldan beri oturan taraftarın Çarşı grubunun ne günahı vardı? İnönünün tüm atmosferini bozdu.
-Gitti Terim den Canaydın dan özür diledi.Belki centilmenlik yaptı ama unutmaki sen 101 yıllık Beşiktaşın Başkanısın en büyüklerinin başkanısın.
-Takım Chelsea ye gidiyor o mankenle amerika ya gidiyor!!!
-En önemlisi Beşiktaş ın hakkını asla korumadı çıkıp federasyona karşı tavır almadı korktu.
-Yıldırım Demirören Kıvanç Oktay ı küstürdü.Sinan Engin ide küstürdü.Onların yerine Birol Güven gibi hiçbir işe yaramayacak adamları topladı.Napıcaktı?Bundan sonra Haluk daha mı çok Beşiktaş diye bağırıcaktı ne katıcaktki bu adam klube?
Çocukluk arkadaşlarını aldı.

Serdar Bilgili beşiktaş a daha çok bence zarar verdi.Yönetim güzel işler yaptı.
Ama İstifa etmeleri gerekiyor.Malasef kurunun yanında yaşta yanıyor...
Zaten Beşiktaş ı 3-5 kendini bilmezin küfürleri için terk eden başkandan hayır gelmezdi.Bu küfürleride taraftarın üzerine atarak en büyük kötülüğünü yaptı Beşiktaş a...

Yerinde bir karar olmuş.Tebrikler Bilgili ....
Artık Laila ya mankenlerinle gidebilirsin özgürsün[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
"-Gitti Terim den Canaydın dan özür diledi.Belki centilmenlik yaptı ama unutmaki sen 101 yıllık Beşiktaşın Başkanısın en büyüklerinin başkanısın."
Diğerlerine okeyde buna hiçbir türlü katılamam her başkanın yapması gerektiğini yaptı bizler hayvan değiliz bunu unutmayın bjknin 101. yılındakini başkanı bu davranışıylan benim gözümde yükseldi daha birçok insanda olduğu gibi.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

20 kişi küfür etti diye mi istifa etti? yok ya. allah aşkına şuna inanıyormuş gibi mesaj atmayın. yahu adam diyorki tanıdığım adamlar kongre üyeleri bana küfretti istifa ediyorum. kusura bakma da ozaman senin beşiktaşlılığın 5 para etmez. 20 tane salak yüzünden beşiktaşı başkansız bırakıyorsun ha. verirsin divan kuruluna hepsini atarsın kulüpten. birdaha ne stada ne başka biryere adımlarını atamazlar olur biter. kimi kandırıyorsun sen ya? madem bu kadar onurluydun zamanında sebaya bunun 100 kütü ayıp yapılırken nerdeydin be adam!! o zaman onursuz muydun?

bu adam değil mi fenerli galatasarylı sokan kulübe!! üyeler gsli fbli kaynıyor be! bir an önce ayıklanmalı ve bu tür şeylere kalkışacak adamlar bu kulüpten içeri girmemeli!

bilgili gitti iyi oldu. sinan engin de biran önce gitsin hatta istifa etti mi bilmiyorum. lucescu da gidecek zaten toptan değişecek herşey

öyle söz verip söz verip yapmamakla olmaz bu işler. 4 sene boyunca o kadar çok söz verdin ki. sadece futbol değil spor kulübüymüş beşiktaş hani nerde be adam. basket takımı cem bilge sayesinde bu sene coştu onun dışında voleybol takımı geçen sene küme düştü!! küme düşme sezon sonu kalkmasıyla ligde kaldı. kulübün en önemli spor dallarından olması gerekn jimnastik vergiden kurtulmak için açıldı!!!

tesis oalrak ne yaptı bu yönetim!! nevzat demir olmasa hala rezil tesislerde çalışıyor olacaktı takım. stad için verilen sözler git gide düşe düşe daha basit şeyler olarak geri dönüyor

bırakın allahınızı severseniz şu adam başarılı demeyin bana. mali konularda hüsnü güreli başarılıydı bütün değerli futbolcuları sattı taraftarı sattı kulübe para kazandırdı deseniz anlayacağım da serdar bilgilinin yaptıklarını beşiktaşın başkanı zaten en kötü ihtimalle yapmak zorunda!!!

kim başkan olur bilmiyorum. ama vaad olarak yıllar sonra gelecek şampiyonluk, 100.yılda başarı, cl de başarı vs türü birşey olmayacak. 2 şey var. avrupada başarı ve STAD. BU TAKIMA STAT YAPACAKSINIZ KARDEŞİM.

her sene söz verip seneye yapıcaz öbür sene yapıcaz diye kıvırarak olmaz bu işler. yapamıyorsan söz verme çık de takımımız o kadar güçlü değil paramız yok birşey demeyiz her zaman yanındayız takımın ama sen çıkıp sırf seçilmek uğruna her sana boş boş vaatler veriyorsan hiç verme!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...