Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fallout

Misafir Guest

Öne çıkan mesajlar

henüz bakmadım oraya, hani belki kesin olarak görüp ya da aldıınız bi yer varsa direk oraya gidiim diye şeettim.[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

bana da ööle dedi arkadaş zaten, 1 i oyna önce soora 2 ve bi expansion gibi bişii daha var onu oynarsın dedi. önce ilkini buliim, soorasına bakarıs.[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

bir de bis'tekiler tactics'in hikayesini alternative universe olarak kabul etti, timeline'a dahil etmeyecek orada olan gelişmeleri ki naçizane görüşümce iyi halt ettiler. (süper hikaye, süper karakterler, süper seslendirme ki az oyunda görülür fallout serisi bir yana) simdi konsol oyunlarının franchise'ı rezil rüsva etmesine katlansınlar böyle..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

bis in tactics i tarihe almamasının sebebi tamamen duygusal..çok tepki çekti oyun.benim tactics in senaryosu hakkında Sam in bana anlatmış olduğu kadarıyla ilgim var, gayet hoş ama epic değil ki bi rpg de (mmorpgler değil rpg..) çok önemli birşeydir o.ayrıca tactics de olanların etki çapı ufak.kendi içinde olup bitiyor ve tek yönlü, FO da zilyon tane olay oluyor.(zaten asıl oyun olduğu için de öyle olması gerek)
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl epic değil yahu? general barnaky'nin hikayesinin nesi epik değil? ben şahsen ilk fo'larda o denli etkleyici ve alttan alta devam ederken bir anda insanı şoka uğratan bir hikaye bulamadım. ancak master'ın hikayesi yaklaşabilir ki adam eloğlu olduğundan o da umurunda değil hani insanın..

bakın tactics'e laf etti, günahını aldı millet, başımıza bos geldi. fallout 3 de yapılırsa olsun dungeon siege'imsi birşey de görelim insanları. tactics kadar konusuyla, oynanışıyla, atmosferiyle (ki bu sayede beni tanıştırdı fo serisiyle) bir oyun serisine ayak uyduran (başka bir şirket tarfından yapılıp üstelik) kaç oyun sayabilirsiniz?[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

ayak uydurma konusunda baya bir sorunu var (bkz: cool power armor)
en basit örneği fallout da esas ilham kaynaklarından olan nükleer test ve nükleer tehdit yıllarının havasının zerre kadar olmamasıdır.

BOS diye bir oyun hiç olmadı.Bilmiyorum ben, görmedim, duymadım.
Sosyal ağlarda paylaş

aha böyle kandır sen kendini. fallout 3'ü de yaparsa üçüncü bir şirket yapacak ve fo1&2'ye tıpatıp benzer bir fallout asla olmayacak. fallout adını taşıyan tactics kadar iyi bir oyun çıkarsa kurban kesersiniz bu vakitten sonra..

cool power armor mı? nesi varmış tactics power armor'ının? esas klasik fallout power armorlarını altına yastık sıkıştırılmış pijamaya benzetiyor insanlar.. (benim yorumum da değildir hani ama gerçekten öyle)[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bi kere tactics teki missionlari commanderdan alma yok zırhları alet edevatı ordan alma fln olayi alakasi yok Fallout ile
fallout un olayi dunyayi istedigin gibi gezip istedigin seyi yapabilmen idi tactics oynayacagina git Commandos oyna hayret bisey ya..[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

durlag fallout tactics dedigin zaten, fallout 1 ve fallout 2 gibi rpg, frp, pc-frp, pc-rpg oyunu degil.
direk taktik strateji..
Swat 1-2, X-Com 1 UFO
bunlar gibi bir oyun Fallout tactics.
Adinda Fallout geçtigi için herkes Fallout 1-2 gibi oyun bekliyor.
Öyle birşey çikmayinca da berbat diyip geçistiriyor..

Bence taktik strateji olarak çok zevkli bir oyundu fallout tactics..[signature][hline]"It's amazing how everytime you open your mouth, you prove that you're an idiot!"
Vegeta - DBZ

Sosyal ağlarda paylaş

tactics bone'un dediği gibi bir rpg değildi, rpg'sini yapacak olsaydı zaten blackisle yapardı. üstelik adı bile fallout tactics: bos diye konmuş ki ayırt edilebilsin. final fantasy ile final fantasy tactics arasındaki fark gibi..

ha kaldı ki buna rağmen sıfır değildi rpg tarafı, rpg denen çoğu hack&slash'ten daha fazla rpg özelliği taşıyordu..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...