Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zegna'nın evi mangal buluşması - Foto yorum vs

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Abi biz tanıyorduk genelde, özellikle ilk gün gidenler. İkinci gün gelenler de hep bir şekilde muhabbeti geçmiş insanlardı yani yabancılık hiç çekilmedi ortamda. Bi 0ne böyle her an aramızdan birini kaçırıp ormanda parçalarına ayırcak gibi geziyodu bazen.

Ali hep benden yaz lan, 1 aya alırım altın madalya.
Sosyal ağlarda paylaş

valla, ben orcun, xaenin, osman, noyan, mesh ve bir dolu adami hayatimda ilk defa gordum, ilk defa tanistim ama yani, insanlar bu kadar mi mukemmel cikar, bu kadar mi kral olur.

Xaenin bastan assaga kalite adam, cok tuttum kendisini,
Noyanh, mesh falan cok eglenceli adamlardi, ozellikle mesh'in kizlar odaya girince OOOOOOOOOOO GELDILER diyerek reslenmesi INANILMAZ bir olaydi...

ama gecenin adam(lar)i kesinlikle Orcun ve Osmandi... ben bu kadar eglendigimi, altima sica sica guldugumu hatirlamiyorum... bizim hakan diye arkadas ta vardi, o bile gulmeyi birakamadi hic kimseyi tanimamasina, paticige uye olmamasina ragmen.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında benimde 36 saat öncesine kadar bu gruptan kimsede ne msn'im vardi ne de böyle forum harici ek bi muhabbetim. ama süper kaynaştık, insanlar güzel olunca kaynaşmak basit. sanki yillardir tanişiyormuşuz gibi takildim ben süperde eğlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...