Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zegna'nın evi mangal buluşması - Foto yorum vs

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Olm ben yan komşu olsam hepimizi öldürürdüm. Sessiz olalım da yan taraf rahatsız olmasın diye kasarken hayvan oğlu hayvan masanın üstüne düşüp içkileri devirdi bütün.

Bu arada mangal buluşması diye açılmış bu topic de, o bilgide yanlışlık var.
Sosyal ağlarda paylaş

100 resim filan var
kırmızı tuvaletimde moda cekımlerımı dersın salonda cosanlar mı dersın

ginaly fedenin ankara havası oynamasımı dersın tey tey tey hala gazlardayım.

bazı resimsiz epic durumlar mevcut

cuma gunu gece ılk tayfa geldıgınde 8 kısı fılan gece dısarı cıkıp benım votka manyaklıgım yuzunden sarhos olup taksıcılere sarmam onun uzerınden asfalt makinesine binip teror estirmeye calısam tabiki bunlar olurken yanımda hep cons vardı sdfsdf.

fortlifte bindim yol kenarında dugmelere fılan basıyorum yan taraf askerı lojman nası duduk calıyolar dfgdf
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Bi dahakini bende yapıyoruz yaza doğru. Niye diye sor istersen.

Rmkde gris yok bu arada.
abi 21 haziran'da tr ye geliyorum 1 hafta falan ordayim. ezgi'yi de kapar gelirim lan bana etkinlikler hazirlayin.

@aquila: olm bu haftaya degil de, haftaya cuma/cumartesi gibi gelsem beni ve ev arkadasimi agirlayip gezdirir misin nyc'de? benim arkadas kalantor biraz, pazartesileri woody allen klarnet caliyomus bi yerde onu izlemek istiyo ben 150 dolar veremicem alakam olmayan biseye, sali sabah falan doneriz biz yani. uyar mi sana?
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
İlke sen dışlandın artık ülke sınırları dışına çıktığın için. Yaz vakti havuz başı mangal partisi yapıcam ve seni değil Ezgi'yi davet edicem. Herkesi helikopterle alırım sorun değil.
olm dur benim hastaliktan nevrim donmus zaten 21 haziranda orda olmucam 21 aralikta orda olcam en uzun gece bak, hakkini verelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...