Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Toradora

Theghosthand

Öne çıkan mesajlar

Ya bırak nesi güzeldi

Minori, Taiga yüzünden geçmişe saplanmış, ilerliyemiyor. Tam ilerliycek diyorsun Taiga gene çelme takıyor.

Ami kendi şansının olmadığını biliyor. Ne kadar acı çektirsede kendine, ne kadar düşman etsede diğerlerini kendine, ilerliyebilsinler diye kötü kız rolünü üstleniyor.

Taiga napıyor ? Milletin mutluluğunun içine sıçıyor. Şu dizideki en zayıf, en karaktersiz kız resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

Taiga napıyor ? Milletin mutluluğunun içine sıçıyor. Şu dizideki en zayıf, en karaktersiz kız resmen.

Aynı şeyleri hissettim ayıp ya.

Orda ha Kitamura'ya söylemiş ha Ryuji'ye ne fark eder bilmiyor mu Kitamura olsaydı bile ryujiye diyecekteki "olm Taiga böyle böyle dedi" diye.Hatta spekülasyon yapıp fake attı aslında ryuji'yle konuştuğunu biliyordu bile derim yani.

Taiga ölseydi de kurtulsaydık.
Sosyal ağlarda paylaş

öeh abi bende ami veya minorin olmasını isterdim ama.

Bi kere kesinlikle taiga hakketti ryujiyi... Ryuji ne yaptıysan en az onun kadar şey yaptı taiga. Yani Minorin arkadaşlarını düşünüpte kendi mutsuzluğuna sebep olacak bi seçim yaptıysa onun sorunu. Minorin hiçbir şey yapmadı kendini emoya bağlamaktan başka. En başıdan beri "ben senin düşündüğün kadar iyi bir insan değilim ühüh ühühü" tarzı tip takındı ryujiye karşı ki onun hislerini tamamen görmezden geldi. Buraya yazıyorum Minorin, Ryujiyi Taiga'nın sevdiğinin 10da 1'i sevmemiştir.

Ami'ye gelince oda tam anlamıyla hiçbir zaman ryujiye yaklaşmadı. Ya şakaya veya dalgaya (ki karakteri süper derecede uyuyor buna) vurdu ki ryujide öyle çok parlak bi eleman değil (bunu biliyor amin oda ayrı).

sonuç olarak olması gereken oldu.

edit : ulan uzun zamandır(ichigo 100% manga sonudan beri herhalde) anime karakterlerini gerçek insanmış gibi alıpta aşk hayatlarını manyak gibi değerlendirmemiştim :P
iyi geldi
Sosyal ağlarda paylaş

bencede gayet iyiydi ,

21.
19. bölümün ardından gelmesini beklediğim itiraf bence son derecede güzel bi şekilde geldi , her ne kadar konuştuğu kişiyi başka biri sanmış olsada...

bu arada taiga ile ne alıp veremediğiniz var anlamış diilim , anime olayında fazla eski sayılmam , hatta çok çok yeniyim bile diyebilirim ama taiga karekteri seyretmiş olduğum sınırlı sayıdaki animeler içindeki en çok hoşuma giden esas kız olmuştur bunuda sölemeden edemicem ...
Sosyal ağlarda paylaş

sıııgghhh

Yok artık daha neler. Taiga X Minori arasında geçen, Minori yi bu hale getiren olayın çok benzeri Taiga X Ryuuji arasında oldu. Olaylardan sonra bi Ryuujinin haline bak bi de Minori nin haline bak. Kimin suçu şimdi bu ?

Ayrıca Taiga Ryuuji için karşılıksız ne yaptı ki ? Sürekli karşılıklı birbirlerine yardım ettiler. Üstelik Taiganın bi altını bezlemediği kaldı Ryuujinin.

Yılbaşında işler düzelicekken herşeyi batıran kim ? Taiga

Taiga dizinin 2/3 boyunca Ryuujiyi erkek olarak bile görmedi be. Köpek gibi davranıyordu çocuğa. Son birkaç bölüme kadar en ufak bir yaklaşma yoktu duygusal olarak. Sürekli birbirlerine yardım eden kankito modundaydılar.

Taiga hiç bi haltı haketmiyor kusura bakma Senarious efendi

Sosyal ağlarda paylaş

GEL LAN 1v1 GEL

Ayrıca hione

Shana - Shakugan no Shana
Louise - Zero no Tsukaima
Nagi - Hayate no Gotoku

3ü de Toradora dan çok daha önce çıkmış 3 animeden karakterler. 3ü de Rie Kugimiya (Taigayı seslendiren kadın) nın seslendirdiği aynı sesteki (tonlamasına, kullandıkları kelimelere kadar) aynı kişilikteki (tsundere), aynı tipteki (dfc loli) karakterler.

Yani anlıycağın Taiga da sıfır orjinallik var =/
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

sıııgghhh

Yok artık daha neler. Taiga X Minori arasında geçen, Minori yi bu hale getiren olayın çok benzeri Taiga X Ryuuji arasında oldu. Olaylardan sonra bi Ryuujinin haline bak bi de Minori nin haline bak. Kimin suçu şimdi bu ?

Ayrıca Taiga Ryuuji için karşılıksız ne yaptı ki ? Sürekli karşılıklı birbirlerine yardım ettiler. Üstelik Taiganın bi altını bezlemediği kaldı Ryuujinin.

Yılbaşında işler düzelicekken herşeyi batıran kim ? Taiga

Taiga dizinin 2/3 boyunca Ryuujiyi erkek olarak bile görmedi be. Köpek gibi davranıyordu çocuğa. Son birkaç bölüme kadar en ufak bir yaklaşma yoktu duygusal olarak. Sürekli birbirlerine yardım eden kankito modundaydılar.

Taiga hiç bi haltı haketmiyor kusura bakma Senarious efendi

şimdi öncelikle bu bölümde yeni olduğumu sölemiştim ztn ismini verdiğin dier anime karakterlerinin hiç birini bilmemekteyim ne yazık ki ama kendimi şu yukarıdaki sölediklerin konusunda taigaya avukatlık etme isteği içinde buluyorum ; hmn savunmamıza geçerek sözlerime devam edicem öncelikle tam hatırlamıyorum ama 8 yada 9. bölümde havuzda bi kaza oluyor ve ryuji bi baygınlık geçiriyor hatırlarsan eğer, orda senseileri hmn revire götürün onu dediğinde taigaa büyük bi hışımla atlıyarak kimsenin ona yaklaşmasına dahi izin vermeyip millete veryansında bulunuyordu (tabi daha sonradan kıvırarak sen benim köpeğimsin tabiki seni sahiplencem gibisinden şeyler sölesede onu umarsadığ her halinden belliydi) , ondan sonracıma yine 16 ile 18. bölümler arasında olması lazım ryujii ile minorinin yakınlaşamamasının sebebi olarak kendini görüp ryujiini kendinden uzaklaştırıyor , artık benim uyandırmana gerek yok , yada bana yemek hazırlamana gerek gibi şeyler sölüyor hatta ve hatta kendi evini dahi kendi temizlemeye başlıyor , son olarakta yeni yıl gecesi olanlarda sadece onun iç hesaplaşmasıydı o an orada minorinin bulunduğunu ztn bilmiyordu , sadece artık ryujinle zmn geçiremiyeceği gerçeğini farkettiği an duygularını dışa vurmuştu bana görede güzel bi sahneydi ...
Sosyal ağlarda paylaş

üçünüz de haklısınız aslında.Taiga hep destek görünümünde köstek oldu.Ami ile minorin de bildiğin mallar.Minorin, taiga ile çok yakın arkadaş olduğundan geri çekiyor ki gerçekten sevse çekmez.Ami ise hem hoşlanıyor hem bunu kendine yedirip , şu anda ryuji başkasını sevsede gidip ona açılmıyor.Bir tek taiga buna çalışıyor ama dediğiniz gibi animenin büyük bölümünde başka elemena hasta derecede aşık.Şimdi hem ona hem buna sulanıyor.Köpek yerine koydu elemanı kaç kere.Ben ryujinin yerinde olsam hadi yaylan derim ona da.
Başkası mutlu olacak diye kendini mutsuz etmenin hiçbir anlamı yok.Bu karıların hiçbirinden bi halt olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hione öyle demişsin iyi hoşta o zaman her fedakarlık yapanı her nakama'yı aşk mı anlıcaz?

Bu seri Minorin end olmalıydı bana kalırsa hele bu kadar getirdikten sonra 2-3 bölümde lak diye çöpe atıyorlar kıl oldum ölsün senarist.Minorin'i emo yapıyorlar ya.MINORIN'DEN EMO OLUR MU YA??Bu kadar out of character yazabililerdi.

Edit:

Ayrıca animenin çoğunda Kitamura'ya sırılsıklam aşık kızın bir anda lak diye bakıcısına aşık olması da ayrı bir olay... Tama gene bazı eventler oldu ama 1 yıllık Kitamura aşkını direk çöpe atıverdi.

Sosyal ağlarda paylaş

Yok tabiki senin durumun anlaşılabilir. Bizim threadin başından beri söylediğimiz, amiyi minoriyi sevdiren yönleri, orjinallikleri. Çünkü ciddi ciddi süper karakterler o bakımdan. Taiga ise kopyanın da kopyası. Dediklerimi izlersen bir gün anlıycaksın zaten :>

Havuz bölümünde öyle özel bir duygu yoktu yanlız. O sıralar hala birbirlerine yardım eden iki kanka modundaydılar. Hemen ardından gelen tatil bölümünden de anlıyoruz. Kaç kere başbaşa kalmalarına rağmen hiçbir yakınlaşma olmuyor. Hatta bir akşam oturup konuştuklarında da Taiga bunun üstüne basıyordu hatırlarsan. Arkadaşlıklarından da kimse şikayetçi değil zaten.

Yıl başı olaylarında da zaten umutlanmıştık. "Acaba?" demiştik ama sonra o zırlaması ve Minorinin onu görmesi = gg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...