Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lionna serverı

Soth

Öne çıkan mesajlar

Sardius <--soth
Novgorod <--ben
yine burdan iki arkadaş var (çok iyi tanıyosunuz ikisini de) nicklerini yazmadım izinlerini almadığım için

4'ümüz de level 10 civarıyız

Hilal diye birini de gördüm ama konuşma fırsatım olmadı, o da bizden olabilir, gerçi herkes bizden sonuçta ademoğlu... ;)[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 06 Nisan 2004 16:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 06 Nisan 2004 17:12 tarihinde demiş ki:
ehe diger 2 kişiden biri benim :)

garrett ismimde

bu arada bizim healer kardeş için wand of adept questini hallettim bugun :) gelsinde sevinsin gorunce eheh

ehe olmadı kimligin açıga cıktı şlimdi seni öldürmek zorunda kalcaz:)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 06 Nisan 2004 17:12 tarihinde demiş ki:
ehe diger 2 kişiden biri benim :)

garrett ismimde

bu arada bizim healer kardeş için wand of adept questini hallettim bugun :) gelsinde sevinsin gorunce eheh

partyimizin tankı hehe acaip reskill yedik o gun ama yıkılmadık ayaktayız bu arada diger oynayan arkadaslar icin
nick Nobre friendlist ekleyin Lionnada
Kainde oynayanlar icinde Arthad elimden geldigince yardim ederim
Sosyal ağlarda paylaş

bartzdayiz bizde genede geçeriz belki ama avrupa serveri yok mu? En iyi pingi nerden aliyoz lineage ciler olarkatan[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

Lionna da bırkac charım var
Laurelina-Elf Fighter
Selamon--Dwarf Figter
HikoSeijuro-Humanfighter
bıde dark elf ım var ama ısmını unuttum :D[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

off pop o günkü elf hatunu hala hatırlıyorum ahh ahh ama hatunu korkuttunuz kacirdiniz be bundan sora elf hatun görürsem satacam sizi:P
Heh hatta senin orda "sunu ormana cekip ümügüne binelim" demende azimdaki cayı monitöre fıskırtmama sebeb oldu gülmekten:P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

elf nedir yaa :P
darkk elf varken :P
allaan liseli citirlariyla super sexi vamplari karsilastirmam bile :P elfler sux :P[signature][hline]

Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Qui, 07 Nisan 2004 20:58 tarihinde demiş ki:
Qui, elven mage
lvl 7 daha :)

Bu karakteri oynatmıyorum artık.

Lanbos, Dark Elf Mage (lvl 16)
Legnatte, Dark Elf Fighter (lvl 16) --> Kardeşim bu..

Varsa bir clan oluşumu girsek güzel olur..[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben... Umrae lvl 23 DE palus knight.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...