Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lionna serverı

Soth

Öne çıkan mesajlar

Galiba mahum ları tek başına kesmen lazım, yada bi healer alıp yanına senin öldürmen lazım o vurmamalı. Ben elven knight diilim ama clandan birine denemiştik netekim böyle oldu. Öldürüceğin kadar öldürdükten sonra bi çan sesi çıkması lazım diyerlerinden farklı. Ozaman bi çek et quest item kısmını (eyer mahumlardan düşmesi gereken bişey varsa yani). Tam sayıyı öğrenmek için quest i veren kişiye tekrar sorabilirsin sanırsam. Bundan fazlasını bende bilemiyorum.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

questi veren elemana gittim sadece adam kesmemi soyluyor questi ilk aldığımda saat sabah 6 idi o kafayla yazıları hiç okumadan direk ne kadar mahlum varsa kestim guardla patrol kestim surekli sanirim novice kesip 20 tane embrald toplamam gerekiyormuş hirvatça bi forumda novice ve 20 emrald kelimlerini okudum :) kesmeye gidiyorum şimdi inşallah olur bu sefer 21k sp birikti harcayamıuyorum bi turlu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Duyduğum kadarıyla Jisser adındaki DE arkadaş bitane kurmak için çabalıyor. Ulaşın isterseniz.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

server olarak bartzda oyuncam ben clan oalrakta Berserk yada Blood Diyorum ikinci haftasinda alabilicek durumda olucam oyunu bi aksaklik olmassa yada The Dominion midir nedir hich gormedim gerci oyunda ama :P deli bi sayfalari var[signature][hline]

Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

birde yazmayi unutmus klavye;
Svart lvl10 orc mage
lionna nin ping/lag gayet dusuk fransada bulunuyor bildigim kadariyla server. pingim (kablonet/kadikoy) 150 civari bazen ben 80lerde oynadigimi gordum..daha dusukleri varmi bilmiyorum
asyaya da uzak bir server oldugu icin cinli pek mevcut degil :D
Sosyal ağlarda paylaş

KOR ve CN clanları asyalıdan ibaret, KOR kore olabilirde CN den korkuyorum. Iki clanında diyer serverlarda bahsedilen çinlilerden az kalır yanları yok. Neyse bugün bırakıyorlar oyunu hepsi pk oldu. Bu arada bütün serverlar amerikada diilmi? Avrupa server ı yok diye biliyodum ben.

[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]

[Bu mesaj Dariel tarafından 26 Nisan 2004 20:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lionna fena bir server değil diğerlerine oranla insanlar düzgün genelde avrupalı oyuncu çoğunlukta yani gündüz saati adam bulmak mümkün ayrıca bartz gibi lvl 50 adamlar yok o açıdan hoş bir server[signature][hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all
Kargy Necromancer is my bish
Trio look the short bastard coming! infiltrator

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 26 Nisan 2004 22:17 tarihinde demiş ki:
Fransa'da değil server. Fransızların garip bir sahiplenmişliği var durumu. Uyus herifler..

hehe pis irkci qui diyesim geldi :P
ingilisler uyus :P cinliler uyus .P korelilere laf sölemiom ble :P fransizlardami? :P
ya swedishler? :)[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

şu an istesekte edemeyiz serverlar offline çünkü. servera bağlandıktan sonra MS-dosdan "netstat -A" komutu ile bağlı olduğunuz bütün ipler arasından hangisi o server diye bulup ping atmak lazım.[signature][hline]LineageII Avatar:
Nick: Ogoed | Race-Class: Orc-Monk
Server: Erica | Level: 21
Nebula Avatar:
Nick: Dewil | Template: Pure Mage
Server: Quann
Starwars Galaxies Avatar(retired):
Nick: Dodo | Race: Human
Galaxy: Eclipse | Profession: Bounty Hunter

a.k.a streamer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 27 Nisan 2004 14:06 tarihinde demiş ki:
hehe pis irkci qui diyesim geldi :P
ingilisler uyus :P cinliler uyus .P korelilere laf sölemiom ble :P fransizlardami? :P
ya swedishler? :)

O şekilde deil ya. Adamlar ulu orta Fransızca konuşuolar serverda. Kızıosun burası internasyonel, alırım aklını diye. Direk paylıyolar seni! Sahiplenmiş denyolar :)[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...