Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sons of Anarchy (2008) - FX

fenris

Öne çıkan mesajlar

clubda başlayıp yolda devam eden şarkı (Straylight Run - "Hands in the Sky (Big Shot) )

2. dakikadan sonraki kısım.

http://www.youtube.com/watch?v=a5uect48Vcc

ve en son sahnede çalan şarkı (Creedence Clearwater Revival: Someday Never Comes)

http://www.youtube.com/watch?v=NwNuQulK6N0
Sosyal ağlarda paylaş

Kurt Sutter daşşağına kurban ne diyim daha. ama ayıp ediyorsun böyle cliffhangerlarla bizi 9 ay bekletiyorsun kalbimizi kırıyorsun. insan en azından 3-4 tane daha dizi yapar doyurur bizi.

2. Sezon finali

HALF SAAAAAAAAAAAAAAACK. LAN LAN çocuk daha prospect idi. ağlamak istiyorum çok üzüldüm ya.

ayrıca ATF ajanı olan kaltak hayatımda gördüğüm en sinsi, en şerefsiz insan olabilir. iyice nefret ettim. SOA a bulaşmak için bukadar sinsice bir plan yapılamaz herhalde. Half Sack onun yüzünden öldü, Jax ın çocuğu onun yüzünden kaçırıldı, gemma onun bokuna iyice battı. Önümüzdeki sezon infazını Tig den bekliyorum açıkçası.

3. sezon irish, zobel, ATF ve SOA feci girecek birbirine.

OF ya aklımı aldı bu bölüm.

Otto ( Kurt Sutter) gözün intikamını aldı, ohş diye içim gitti rahatladım.

Müziklerde enfesti gene.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada Gimme Shelter cuk oturmuş, süper olmuş cliffhangerla beraber. ama 10 ay beklenir mi ya kafayı yiyecem.

tv.com da SOA bölümleri için garip garip oy veriyorlar, saçma sapan puanlar var deli ettiler bi bakayım dedim 3. sezonla ilgili bilgi var mı diye. kesin kurt sutter ın başarısını çekemeyenler yapıyo çok pis komplo dönüyo ortada :P
Sosyal ağlarda paylaş

Yine süper müzikler vardı bölümde. Kendisi de efsaneydi ama 10 ay da çok be. Şöle arada 1-2 blm çıkarsalar :).

ATF Bitch

Nerdeyse hiç bi karakterin bu kadar azını burnunu kırma isteğim olmamaıştı daha önce bir şey seyrederken.

Off prospect ya. Bu sezon member fln olsa diye bekliodum. Harbi yazık oldu.

Herif de teknedeyken sıkamadılar mı iki tane yahu. Hani çocuğu yere bıraktıktan sonra fln^^.

Bide Mayan ları halletmeleri çok iiydi öyle kamyondan çıkıpda.

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...