Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cep telefonu tavsiyesi

Arma

Öne çıkan mesajlar

Cep telefonlarına karşı hiçbir merakım olmadı bu zamana kadar. İlk telefonum nokia 3310 du. 8 yıl falan önce almıştım. Hala o telefonu kullanıyorum. Ama artık telefonun ömrü doldu. Yeni bir telefon almam gerekiyor ama dediğim gibi telefondan hiç anlamayan birisiyim. Burda tavsiye gerekiyor bana. İstediğim özellikleri söyleyim.

1. si menünün hızlı olması çok önemli.
2. si çok muhteşem bişey olmasına gerek yok. kamera
3. müzikte dinlemek istiyorum. hafızası 1-2 gb arası olmalı. Gerçi kart alınabiliyor sanırım ama. (evet telefon özürlüyüm)
4. sü çok hassas bişey olmasın. sağlam olsun.
5. si boyutu çok küçük olsun gibi derdim yok ama çokta büyük olmasın.
6. psikolojime yerleşmiş nokia olsun isterim.
7. 300-400 ytl arası düşünüyorum. çokta güzel bir telefonsa biraz daha artırabilirim fiyatı.

yukarıdakilerden mümkün olduğunca fazlasına uyan bir adet model önerisi yapabilirseniz çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

6300 ddüşünebilirsin.
dayanıklığı konusunda pek bişey söyleyemem şuan için ama büyük değil, 2mp kamerası var(flaşsız).mp3 çalıyo 2gb hafıza kartım falan var, menü geçişleri yeteri kadar hızlı(6230um vardı, onun hızına erişemiyo gerçi hiçbiri).radyosu falan da var.
tek sorunu (bence) birisi aradığında, mesaj geldiğinde veya alarmda ses katlanarak artıyo.ilk 3 saniye gayet kısık bir şekilde başlayıp sonradan kendine geliyo(zil sesi bilmemnesi artarak ayarlı değil, onu da ayarlayınca hiç ötmüyo telefon ilk başta).

fiyatı da Kipada 280ytl falandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tesadüfen geldi bu telefon bana. Ama çok memnunum. pili iyi gidiyor, ses çıkışı gerçekten kaliteli. Kamerası desen beklediğimden de iyi çıktı. Birüsü bok püsür özelliği zaten saymıyorum. Menüleri de kolay. ilk görünce ne biçim lan demiştim bu kadar seveceğimi tahmin etmezdim.

http://www.phonesreview.co.uk/wp-content/phoneimages/2007/09/nokia-5610_001.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ben bu 5610 u almaya gittim. Fiyatı 580ytl dediler teknosa da. Fazla buldum almadım. 5310 a ise 370ytl dediler. 5310 uygun geldi fiyat olarakta.
Bu iki telefon arasında aşırı bir fark var mıdır?
Alacaksan 5610 al 5310 almaya değmez diyen var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

5610'un üstün tarafları ekranının biraz daha büyük olması (çözünürlük aynı da boyutu birazcık daha büyük), kamerasının daha iyi olması ve video call işleri için önde de kamerasının olması (imiş). Çok da gerekli şeyler değil yani bence, genel olarak da, senin aradığın özellikler olarak da.
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:
Şimdi ben bu 5610 u almaya gittim. Fiyatı 580ytl dediler teknosa da. Fazla buldum almadım. 5310 a ise 370ytl dediler. 5310 uygun geldi fiyat olarakta.
Bu iki telefon arasında aşırı bir fark var mıdır?
Alacaksan 5610 al 5310 almaya değmez diyen var mıdır?

oha? e burda 480? Eskişehir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...