Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SW: TOR - SS, Video ve daha niceleri..

özcaine

Öne çıkan mesajlar

odiflame said:
level atladıkça light saberın boyu uzayacakmış.

evet oyle 200lvl a kadar kasinca en sonunda dark vader deki gibi klic oluyo
hem next gen diyolar yani grafikler kotu olamaz
bu arada orginaldaki topic tede tonalrca jedi olmamasi icin bountri hunter iyi ayarlanmali yorumlari yaziliyo
bu da sacma bence yani soyle olsa
bountri hunter tarafindan oldurulen jedi skill ve lvl larini kaybetse anca
Sosyal ağlarda paylaş

Theghosthand said:
Mysterious emperor kim acaba(Revan veya exile olabilir.Exile daha olası).Ev kurma mülk sahibi olma ;cantinada keyif çatma olmayacak gibi duruyor.inşallah yanılırım

direk soylemisler , oyun hero oyunu olacak diye, ` a day in a life of star wars ` degil. swg gibi kesinlikle olmayacak, wow gibi action oriented olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

bıser koyarlar dıe tahmın edıyorum, sw nın en onemlı yonu sosyallıgıdır. sw den tnıs bı suru adam baskaoyunlarda daı nıckı orunce selam edıyolar muhabbet edıyoruz sankı patıden gıbıadamlar.

oyunun saplantılı kıtlesı genelde 25 35 arası oldugu ıcın zaten bole bısı olmadan bu oyunu cıkarmak cok hayal kırıklıgı olur.

aksı takdırde jk oynamak daha ola bı cozum olur hepımız ıcın.
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:
Theghosthand said:
Mysterious emperor kim acaba(Revan veya exile olabilir.Exile daha olası).Ev kurma mülk sahibi olma ;cantinada keyif çatma olmayacak gibi duruyor.inşallah yanılırım

direk soylemisler , oyun hero oyunu olacak diye, ` a day in a life of star wars ` degil. swg gibi kesinlikle olmayacak, wow gibi action oriented olacak.

Doktorlar buff yapmayacaklarmı acaba.? buff sırasında beklemek . "buff pls. iwas tip you. bıdı bıdı demek istiyorum.

dansçılara bakıp savaş yorgunluğumun gitmesini istiyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:
Theghosthand said:

Kesin böyle dedikleri bi yer var mı ben göremedim(varsa linkini verir misin).Söyledikleri hikayeyi kendimizin yazacağı.Sith olup iyi olabilecez ya da republicden yana olup milleti kızartabilecez.Tabi her yaptığımız şey hikayeyi etkiliyormuş.Üstünde durdukları quest sistemi sanırım çok süper olacak beklenildiği gibi.
Tabi daha oyunun erken yapım aşamasındalar.Birçok gezegen şehir falan yok.İsterlerse çok rahat koyarlar.(o grafiklerle nasıl olacak o işler emin değilim ama).Şimdilik bunu düşündükleri yok gibi ama forumlarda yeterli feedback alınırsa neden olmasın.Cantina , player city bunlar olaya çok sağlam atmosfer kazandırır.Conandaki gibi olabilir mesela guild city ama içine ev de kurarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Theghosthand said:
draedan said:
Theghosthand said:

Kesin böyle dedikleri bi yer var mı ben göremedim(varsa linkini verir misin).

sabah IGN in 4 sayfalik preview, arti gamespot daki 10dk lik interview i dinledim, orada yazmislar aynen. link icin http://www.massively.com/ burayi takip et, 1 hafta boyunca cuma ya kadar haber yapacaklarmis hergun.
Sosyal ağlarda paylaş

Theghosthand said:
Bu arada adamların verdiği açıklamaya göre kotor 3 gg oldu.

http://cdn-www.swtor.com/sites/all/files/ca/ca_20081021_Dashade_full.jpg

mesela bunlar da force a yatkinlik varmis, hatta ep4 de cantina da cikartilan sahnede bile varmis. assassin mis bunlar sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...