Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nostalji Oyun Serverları

nocturna

Öne çıkan mesajlar

Su an yapım asamasında olan www.ekmekarasi.net adlı sitemizin gelecek planlarında biri olan nostalji oyun serverlarının(doom 95 gibi) tutup tutmayacagı hakkında supheliyiz.Bunun icin degerli paticik forumuna bi danısıp nabız yoklayayım dedim.Bu kadar eski oyunları özleyenler varken eglence icin doom kapısmak iyi olmaz mı sizce??[signature][hline]Back in time
Sosyal ağlarda paylaş

süper olur..
duke nukem 3d ve blood isteriz özellikle..
ama söyle birsey var.
çalisan versiyonlarini nerden bulcaz?

eski dos oyunlarinin xp'de israrla çalismama olayini nasil halletçez?[signature][hline]rollin' rollin' rollin'
Though the streams are swollen
Keep them doggies rollin'
rawhide

Sosyal ağlarda paylaş

Evet Blood'ın mpsi var çok güzel, duke nukem 3d, shadow warrior, CS 6.0 beta yada altı serverları çok güzel olurdu.

Canım Blood çekti şimdi yahu beğendiniz mi yaptığınızı? Akimbo Tommygunlarım nerde benim?[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

isteyenlere duke nukem 3d ve başka oyunları olduğu cd hazırlar ve gönderirim. zaten 1 cd ye 6-7 oyun sığdırabiliyorum. isteyenler pm atabilir.[signature][hline]I am a vision, I am justice
Never thought that I could love
Living in shadows, faded existence
It was never good enough

The first Levie of Paticik

Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle nette bulunuyor demişsiniz de
bende şunu merak ettim siz bukadar dosyayi ( mesela 99.5 mblik bir dosyayi) nasil ve nerede host edeceksiniz .. site acıcam demek altyapıyı kurmadan kolay değil ... .
çünkü hem yeteri kadar geniş bir host bulmaniz lazim hemde bandwith 'ten batmamaniz lazım ...
ha eyer nette bulunuyo biz oraya diker HOTLINK atariz siz o adamlarin serverindan çekersiniz derseniz bu hırsızlık tır , haberiniz olsun ...
nabız yoklamasi öncesi gerekli altyapiyi hazırlamaya bakın siz ... çünkü abandonware siteleri ( en efsanevi olanlari bile) çok zor ayakta kalıyor ...[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

site zaten acık fakat hala yapım asamasında herhangi bir yazı yok.zaten dedigin hırsızlıgı zaten yapmayız.bu sadece bi yoklamaydı.insnların ne diyecegini hangi oyunları istediklerini merak ettik.zaten gidip de 10 tane oyun olanserver acamayız.[signature][hline]www.ekmekarasi.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 25 Nisan 2004 18:07 tarihinde demiş ki:
şahsen diablo 1 isterim, çok hoş olurdu oynardım ben :)

diablo 1 hala battle nette oynanıyo ve hala oynıyanlar var ( mesela ben ) sadece update edion 1.09 a oluyo bitio çat battle nettesin .. .eskiden dial upla takıla takıla oynadiğimiz oyunu şimdi birde yüssüz yüssüz 16kbps dload yaparken oynuom 8kbps ayirip :)[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...