Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mentalist

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

13 bolum icin yeni karakter biraz tirt bir yaklasim. 7. sezona gelmissin, halen standard yeni karakter interaksiyonu izletiyorsun.
Neyse Patrick Jane var :) Sneak peek photolarina gore Lisbon un evlenmek uzere oldugu eleman gelip hesap soracakmis Patrick ten.
Risby, Van Pelt cameo su iyi gider son sezon bolumunde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bitiyor zaten kim gelse max 10 bölüm.

3

erica bir zıpladı, iki zıpladı, üçüncüde gg. planı da iyiydi ama jane aynı numarayı tekrar yemez. artık ömür boyu çıkamaz dizi bitiyor madem ehu. ama en iyi charlardan biriydi dizideki, güzel finiş olmuş. ilk defa abd dışına çıktılar bir de şaşırdım.

lisbon o dondurmaya laf atma cidden, jane lafı koydu sonda zaten akıllı ol.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

7-10 nothing gold stays

çok anlamlı olmuş bölümün ismi, cidden öyle oldu. yalnız resmen içime doğdu bölüm başında, bu sezon kimseyi öldürmediler ekipten çok yumuşak geçti diye. çat vega gitti 5dk sonra. çok yazık oldu, bayağı da sempatikti. wylie ile tam muradına erecekti.

jane de birkaç bölümdür sinyali veriyordu, bu sefer kırılma noktasına geldi. Artık başka cinayet çözmeyecekler sanırım, son kapanışa doğru bağlayabilirler. O üç nokta dövmeli tiger örgütünü gidip yıkarlar belki sonlara doğru diyordum, o yazık oldu bayağı potansiyel vardı.

son birkaç bölüm iyi gitti aslında hep yüksek profilli işler oldu. Geçen kiralık katil bölümü mesela. Özleyeceğim ya, çok iyi bir karakteri süper canlandırdı simon baker hep. 2 bölüm daha var ama şimdiden bitmiş gibi hissettim.

yalnız cidden ilginç tesadüf, dün dead state oynarken yama notlarında nothing gold traiti eklenmiş diye görünce neye referans diye arattığımda bölümün ismi olan şiir çıktı, bugün de bunu izleyince "yok artık" dedim. Mentalist söz konusu olunca içimdeki mentalist ortaya çıkıyor resmen. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...