Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mentalist

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Gözünüzle izleyin

3. dakikada buldukları kanıt değil izlenen, kanıt olarak o kameranın sadece baskın anına bakıyorlar o kadının kameranın yerini bildiğine dair bilgiye tüm kayıtları incelerken daha sonra ulaşıyorlar. Bu da gayet normal, baskın varken dur bir hele baştan başlayalım izlemeye belki iş çıkar mı deselerdi

Sosyal ağlarda paylaş

gozunlemi izliyorsun sen.

e herhalde anladik onu. yani diyorsun ki sen, kamera kaydini buldular ama kaydi incelemeleri gunler surdu. hatta onu inceleyende zaman zaman dis gorevde olan cbi eski polisi. cunku fbi da ondan baska kaniti izleyen gorevli yok. normal tabii amerika durgunluk doneminde ekonomide. hatta ileri hizli al tusu bozuk ve tv de bozulmus olabilir.

herneyse benim asil anlattigim konuyu anlamis olman lazim.

fbi abi bu.

adam motorun ses kaydindan arabayi, goruntudeki yuz eslesmesinden 3 saniyede kisileri, uzaydan new york yazisini veya ben burdayim yazisini buluyor. hani jane yazmisti sikindirik bir caddenin kucucuk bir sokagina ve fbi a bu bir isaretti.

daha vereyimmi ornek ?

Sosyal ağlarda paylaş

aynen imam ve gallant.

pek spo degil..

2,5 metrelik insanlara uygun asilmis aynayi bularak pirim yapmasin yemezler. hatta bu aynayi kullanan hatunda her nedense 165 boyunda falan. o aynayi kullanmak icin neden kasmissa. trilyoner el aynasi yok falan :D

pencereyi ac ates et o kadar plan yap ama o kadar malsin ki o koca bosluktan gecireme pervaza isabet ettir ki cho zekice o sacma tezgahi bulsun. chonun gelistigini sanalim bizde.

hatta malligin o kadar ust ki silahdaki el izini sil ama kapiyi elinle ac disari cik. ne olacak. alti ustu fbi, parmak izi de alamaz onlar koca evden.

abi.. inceledikce tutulacak yeri yok su bolumun.

bunlari yiyenlerde var tabii :D
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar kotu degildi be abi eglenceli yani de, hani belki ben fbi a gecince jane orada daha bir bizi etkileyecek sandiydim sherlock holmes tarzi.

ama adam fbi a gecti cbi nerdeyse fbi dan iyi ekip olarak :P

jane>fbi>cbi olmali. bunuda iyi kurgulamalilar. hatta jane cozene kadar fbi cozmeli falan arada rekabet olacak nefis.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Devam ediyor.

6-13

Vay be, geçen hafta tam laroche'u düşünmüştüm, içime doğmuş resmen. Son 10dk' death flag açıp sonra da yattı. Her ne kadar bizimkilere pislik yaptıysa da egzantrik bir karakterdi, üzüldüm. Eski oyuncuları temziliyorlar bu sezon vay be. İlginç hal aldı hepten.

jane ya herkesin gönlünü aldı, abbott ve voltran lol.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...