Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fem vs Mef

Baggio

Öne çıkan mesajlar

said:
Nukem_Verite, 26 Mart 2003 19:11 tarihinde demiş ki:
olay beyin yıkama olayı falan değil
FEM'de dinci olmayanlar 2. sınıf öğrenci muamelesi görürler
budur yani olay
mescid falan olmasının bi sakıncası yok ama grupla dinsel aktivitelere girmeyen öğrencilere 2. sınıf muamele yapyıolar (iftara gitme hocanın evinde namaz kılma falan filan)

Hayir yok oyle bisey ayrim var fakat dinle alakali degil
bunlarin arasina girmek icin ya cok zeki yada zengin olucaksin.Sadece burda ayrim var. buda seviyeli bir topluluk olusturmak istedikleri icin. 8 yildir bu grubun icindeyim fakat hala namaz kilmiyorum(okul-dershane).Ama verdikleri dini bilgilerden felan sikayetci degilim.[hline]erkek adam istedigi takimi tutar...
BESIKTAS

[Bu mesaj Pierre tarafından 26 Mart 2003 19:35 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Pierre tarafından 26 Mart 2003 19:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pierre, 26 Mart 2003 19:33 tarihinde demiş ki:
said:
budur yani olay
mescid falan olmasının bi sakıncası yok ama grupla dinsel aktivitelere girmeyen öğrencilere 2. sınıf muamele yapyıolar (iftara gitme hocanın evinde namaz kılma falan filan)

Hayir yok oyle bisey ayrim var fakat dinle alakali degil
bunlarin arasina girmek icin ya cok zeki yada zengin olucaksin.Sadece burda ayrim var. buda seviyeli bir topluluk olusturmak istedikleri icin. 8 yildir bu grubun icindeyim fakat hala namaz kilmiyorum(okul-dershane).Ama verdikleri dini bilgilerden felan sikayetci degilim.[hline]erkek adam istedigi takimi tutar...
BESIKTAS

[Bu mesaj Pierre tarafından 26 Mart 2003 19:35 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Pierre tarafından 26 Mart 2003 19:36 tarihinde değiştirilmiştir]

imzami degistirmisler en sonunda helal black chaos
yarinda babana soylersin artik gelir kulagimi ceker.[hline]ERKEK ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ
BESIKTAS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Aragorn-, 26 Mart 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
seviyeli olmak için zenginmi olmamız lazım?[hline]"Bu hareketi yapıyorsa Shaq, alkışlanmalı şak şak." -İsmet Badem

Ben OSKİ'yim!

Soyledigin dogru fakat
bu adamlar okullar dershaneler universiteler kuruyorlar
bunun icinde paraya ihtiyaclari var.
ama oyle herzenginide aralarina almiyorlar.[hline]ERKEK ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ
BESIKTAS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
budur yani olay

ne diyim bilmiyorum ki,

Fem de aptallar ikinci sınıf muamelesi görür.Ben onların ideolojisine en ters adamlardan biriydim ki dersanede evlerlerde kampta paso dinle dalga geçerdim kimse çıkıpta bir laf söylemedi tek nedeni girdiğim bütün sınavlardan tulum çıkartmamdı.Eğer adamların istediğini verirsen dinciymişsin satanistmişsin bakmazlar[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bakmiyorlar, daha ne namaza indim, ne yurda gittim, ne iftar-kahvalti hedehodolere katildim ama derece sinifinda ilk 3'ten inmiyorum, hic de ikinci planda falan degilim, zaten kendim icin sormadigimi yazmistim :) Kiz arkadasim icin sormustum, erkek agirlikli bir fem subesinde kiz olmak zor zanaat.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
Level 50 Eldritch Officer of Soul Reavers, Hib/Exc
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben final dergisi dersanesini kastediom
başka varmıydı valla bilmiodum yeni öğrendim

aklıma bizim bi arkadaş geldi
yazık oldu çocuğa valla
fem de naaptılar bilemicem bayadır gidio
bi tuhaftı iyice tuhaf oldu[hline]Until the philosophy which holds one race,superior and another inferior,until the color of a man's skin is no more significant than the colour of his eyes,until the basic human rights are equally guaranteed to all without regard to race there will be a WAR
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar,
fem= fethullah eğitim merkezi
savunacaksanız akıllı mantıklı şeyi savunun
neyin ne olduğunu herkes yeterince biliyor, kuzenim orada okudu, ben özellikle biliyorum, boşuna tartışmayalım.
mescit olsa olmasa ne olur diyorsun beni her şekil rahatsız eder, dinci- dinsiz meselesi değil bu fakat sen eğitimle dini ayıramıyorsan birbirinden olayın zaten baştan bitmiştir.
ayrıca femin tek mantığı çalıştırmak çalıştırmak ve daha çok çalıştırmak o şekilde her insan öss'yi kazanabilir, fakat adam olur mu, olamaz.
bence piyasadaki en iyidershane fen bilimleri, özellikle son sene en önemli hocalarıyla ve sahibiyle muhabbetimiz oldu, mantığını çok iyi biliyorum, almasını bilirseniz çok şey alırsınız ve hiç değilse adam olmakta yardımcınız olur.
ha ben adam olmam diyorsanız o ayrı mesele...[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 26 Mart 2003 22:07 tarihinde demiş ki:
evet bi tuhaftı baya bi tuhaf oldu.

1- çok çalıştırıyolar
2- zorla namaz vs
3- zorla oruç, hocalarla iftar
4- kamp[hline]fighting for peace is like screwing for virginity

1- calisman seninde yararina onlarinda
2- zorla namaz diye birsey yok yudurma
3- zorla oructami olurmus. adamin evinemi gidecekler gece ?
4-Kamplarda cok yararli aktiviteler oluyor yine namaz v.s zorunlu degil[hline]ERKEK ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ
BESIKTAS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
general83, 26 Mart 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar,
neyin ne olduğunu herkes yeterince biliyor, kuzenim orada okudu, ben özellikle biliyorum, boşuna tartışmayalım.
mescit olsa olmasa ne olur diyorsun beni her şekil rahatsız eder, dinci- dinsiz meselesi değil bu fakat sen eğitimle dini ayıramıyorsan birbirinden olayın zaten baştan bitmiştir.
ayrıca femin tek mantığı çalıştırmak çalıştırmak ve daha çok çalıştırmak o şekilde her insan öss'yi kazanabilir, fakat adam olur mu, olamaz.
bence piyasadaki en iyidershane fen bilimleri, özellikle son sene en önemli hocalarıyla ve sahibiyle muhabbetimiz oldu, mantığını çok iyi biliyorum, almasını bilirseniz çok şey alırsınız ve hiç değilse adam olmakta yardımcınız olur.
ha ben adam olmam diyorsanız o ayrı mesele...[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin

Birakta neyin manikli neyin mantiksiz olduguna biz karar verelim.Soyledikleriniz hep 2. 3. agizdan bizimkiler 1. agizdan[hline]ERKEK ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ
BESIKTAS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
general83, 26 Mart 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar,
V. İ. Lenin

senin fettullafçı dediğin adamların sahip olduğu kordinasyonun yarısı bugün türkiye cumhuriyetinde olsa dünyaya kafa tutuyor olurduk.Eğer kendine tehlike olarak gördüğün insanların ne yaptığına yeterince dikkat etmezsen hiç kazanma şansın olmaz.

Daha senin kavrayamadığın birkaç nokta var anlatayım öğren dershane dediğin yerler türkiyenin içinde bulunduğu koşuları sömüren adi insanlarca kurulmuş ticarethanelerdir hiçbir dershane senin adam olmana katkı sağlayacak derinlikte değildir.Adam olmanın yaşla başla eğitimle alakası yoktur mesela sen bu düşünce sığlığında hayatını devam ettirdiğin sürece adam olamıyacaksın bunu söylemek çok zor değil[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

evet zorla namaz yok
oruç da yok
ama etrafındaki herkes namaz kılıp oruç tutarken sen ne düşünürsün bilinemez tabi...
(bunlar kamplar için geçerli tabi)
arkadaşlar bırakın bunları biz bilmiyor muyuz neyin ne olduğunu...
gelip de burda abuk subuk oluşumların avukatlığını yapmayın[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 26 Mart 2003 23:20 tarihinde demiş ki:
uydurmuyorum bi kere, arkadaşımı görebiliyorum.

- zorunlu kampa alıyolar, orada yiyosa oruç tutma. kaavaltı çıkarmıyolar çünkü.
- zorunlu olarak namaz kıldırmak için mescite indiriyolar, hadi bakalım mescitte boş boş otur.
- dersanenin hedefi seni öss ye hazırlamak. öss de çok çalışmak değil, biraz zeka pırıltısı gerektiren bi sınav.[hline]fighting for peace is like screwing for virginity

- zorunlu kamp diye bisey olurmu ya
canin isterse gidersin canin istemezse gitmezsin
kadana silahmi dayiyorlar gitmen icin
- ayni sekilde namaz kilman icin kafana silahmi dayiyorlar.
-dedigin dogru fakat calismazsan istersen einstein ol yinede kazanamazsin sinavi.

Ben hic bir yerde yapilmaz demiorum.
bazi kisiler yapiyordur
ama onlarda bu misyonu tam kavrayamamis insanlardir.[hline]ERKEK ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ
BESIKTAS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
general83, 26 Mart 2003 23:22 tarihinde demiş ki:
evet zorla namaz yok
oruç da yok
ama etrafındaki herkes namaz kılıp oruç tutarken sen ne düşünürsün bilinemez tabi...
(bunlar kamplar için geçerli tabi)
arkadaşlar bırakın bunları biz bilmiyor muyuz neyin ne olduğunu...
gelip de burda abuk subuk oluşumların avukatlığını yapmayın[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin

rahatsiz oluyorsan seni orda tutan yok
sonucta adamlarin sana bir zarari yok ibadetlerini istedikleri gibi yapabiliorlar.
Ayrica bircok insan bu misyona gonul vermistir.
sen simdi gelip buna abuk subuk diyemezsin en azindan saygi duyman lazim.[hline]ERKEK ADAM RENKLI TAKIM TUTMAZ
BESIKTAS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
general83, 26 Mart 2003 23:27 tarihinde demiş ki:
dayanak noktası olmayan insan sinirlenir ve aşşağılar,
bunun üzerine seninle polemiğe girmiyeceğim mighty...[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin

tabiki sinirlenirim bilip bilmeden arkadaşım şöyle arkadaşım böyle diye atıp tutan konuştukları herhangi bir temele dayanmayan klasik türk mantığının ömür boyu karşısındayım[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

ben kimsenin ibadetine saygısızlık etmiyorum,
ama sen bir insanın çevresindeki her insan namaz kılırken namaz kılmamaktan rahatsız olmayacağını düşünüyorsan bir daha düşün derim.
bu bir
diğer bir mesele de,
özür dilerim ama
hangi misyon???[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin

[Bu mesaj general83 tarafından 26 Mart 2003 23:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sonuçta neyin nasıl olduğunu biz güvendiğimiz insanlar aracılığı ile veya yerine göre 1. elden görüyoruz, sizin olayın içinde olup da göremeyecek kadar boş olduğunuzu anlayınca ben hem fizban in size harcadığı zamana hem de boşu boşuna okuduğum satırlara acıdım ..[hline]Fist in the air, in the land of hypocrisy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...