Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patinaj AUTOSHOW 2008'de (idi)

prozzak

Öne çıkan mesajlar

Malumunuz Patinaj ne bir konsept araba ne bir otomobil markası..

Ben gene sesimi yükselteyim dedim patinajın 2,5. buluşmasını gerçekleştirmek için..

Gençler,

Şuanda Marmaris'teyim yarın dönüyorum. Pazar gidilmesi konuşulmuştu. Önümüzde 2 tarih var tercih edilebilecek:

1) 12 Ekim

2) 19 Ekim

Ne diyorsunuz? Kimler gelir? Gelecek olan pati ler burada duyurulacak ve öm gönderirseniz bana telefonumu verebilirim irtibat için..

Kısaca plan program yapalım..

----------------------------------------------------------------
Para dan bir hayır gelmeyecegini anlayan prozzak dizginleri eline alır

----------------------------------------------------------------
Para durumu kurtarmak için çabalar...
Sosyal ağlarda paylaş

Bilet bulabilir miyiz ki? Sanmıyorum ama..

Hafta içi 14 YTL
Hafta sonu 17 YTL

Ben gelmek istiyorum Cumartesi de olabilir Pazar'da olabilir aslında. Ben Autoshow'u düşünmeden arkadaşlarıma buluşalım falan gibi söz vermiştim bu yüzden Autoshow gününü kısa vadede belirlersek daha rahat hareket edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Vodan said:
Bilet bulabilir miyiz ki? Sanmıyorum ama..

Hafta içi 14 YTL
Hafta sonu 17 YTL

Ben gelmek istiyorum Cumartesi de olabilir Pazar'da olabilir aslında.

Yaw kapıda bilet satışı yok mu? Ben 2006 da kapıdan aldıgımı hatırlıyorum ( yanılıyor olabilirim)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende son gittiğimde kapıdan almıştım. Sanmıyorum ki sadece biletix üzerinden yapsınlar. Ben lisedeyken bi sene 2 3 kez gitmiştim kaç yaşındasın sorusuna 12 cevabı verip sırıtıp kapıdaki görevli kızın sempatisini kazanabilirseniz bedava da girebilirsiniz. :P
Sosyal ağlarda paylaş

paramecium said:
Selam,

Ben eşimi de alıp geleceğim.

Ayrıca 4GB'lık bir extreme IV CF kart alırsam da süper olacak fuar öncesi :D

Saygılar.

O 4 gb ın 1 gb ını mankenlere ayır dicem yenge seni kesecek :D

Yaw biletix ten alırım o zaman ben bilet bostancı migros tan elime mi yapışcak. Sipariş üzerine başkalarına da alabilirim o gün için
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük bir otoparkı var CNR'ın. Ayrıca yan tarafındaki Dünya Ticaret Merkezi'nin de otoparkları var. Bimeks'e gidince falan çok rahat bırakılıyor oralara araba.

Normalde DTM'in otoparkı zaten ücretsiz de, CNR'da ücretsiz diye biliyorum. Fakat bu Autoshow malum ülkenin en çok ziyaret edilen fuarı olduğundan arz-talep yapabilirler..

Arabayla fuar merkezine gitmek istemezseniz isterseniz Bahçelievler'de buluşabiliriz. Burada biyere arabaları bıraktıktan sonra metroya atlayıp 2 durakta CNR'a ulaşabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...