Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pazartesi sendromu

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

bu arada aklıma geldi yapım şirketi kuruyoruz program sunucak insana ihtiyacımız var ciddiyim yanlız garbıç falan diye şey etmeyin. hakkaten kendine böyle güvenen varsa "yaparım ben bunu her türlü" diyen, ulaşsın bana ünlü yapıcam vaatleriyle kandırıp kötü emellerime de alet etmicem.
Sosyal ağlarda paylaş

en guzel gun cuma bence. sabah ölesiyle uykum olsa da SON GUN LAN KALKARIM dıorum. ayrıca sendrom diil. yarın yeni insanlar falan olacak hayatımda. en az 10 kişiyle tanışcam. hayatımın kırılma noktalarından biri ve en özgüvensiz dönemime denk gelıyor. 3 ayda 20 kilo aldım. hatta 23 kilo aldım yuvarlamıyım. vermem için 2 aya ihtiyacım var. pf. nese zekamla. halkla ilişkilerimle dunyalar benım olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

yok lisedede olmadı bende hiç. hani başarılı bi öğrenci olmadıgım için çok umrumda olmuyor okulun açılıp açılmaması. şu an okulumdan (diğer bi deyişle arkadaşlarımdan) çok memnunum ve geçen yıl okul bıtmesın dıe ücretsiz de oldugu ıcın yaz okuluna kaldım. ha kalıyım dıe kalmadımda kalırsam sorun olmaz dıe dersleri iplemedim. aşırı devamsızlıktan puanlar yerle bir oldu. sonra toparlayamadım falan fıstan, fizban, zegna, dynamick, pyro, xaenin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...