Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone Application Paylaşım Topici

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

AOL Radio
Bedava

Aquila sayesinde haberim oldu bundan, kisaca internet radyosu gibi birsey. Aradiginiz neredeyse her genre var, o genre a girdiginizde dinleyebileceginiz bircok kanal ve subgenre var.

Onun haricinde bazi gruplara ozel kanallar var, ornegin Rock a giriyorsunuz Pearl Jam kanali var sadece Pearl Jam caliyor. Her iPhone'da olmasi gereken bir program
Sosyal ağlarda paylaş

Bliin Beleş

Google'ında ortak olduğu bir proje. İnternete bağlandığınız yer, GPS ve şebeke bilginizi kullanarak nerde olduğunuzu buluyor. Daha sonra arkadaşlarınızın da nerde olduğunu görebiliyorsunuz. Harika birşey. Biz 8-9 kişilik bir grup olarak kullanmaya başladık, kim kime yakın, nerde hiç aramadan görebiliyoruz. Evime kim yakınsa onun yanına gidiyorum direk =) İşin güzel yanı çok hassas çalışıyor. Mesela arkadaşın evden sana yola çıktı, kaç km hızla sana hangi yoldan geldiğini görebiliyorsun. How cool is that!

Fring Beleş

Yahoo, MSN, AIM, GTalk, SKYPE ve kendi yazılımını içeren bi program. MSN e girişi falan Parlingo kadar iyi değil ama Fring e üye olup diğer arkadaşlarınızı da üye yapıp ip phone olarak çok net konuşabiliyorsunuz. Böylece operatöre para vermiyorsun. Beleş beleş starbuckstaki wi-fi ı kullanarak konuş herkesle :D

Star Wars : Force Unleashed 9.99 dolar

Kıydım 10 dolara aldım. Grafikler beklediğimden kötü. Replikler falan çok dandik yazılmış. Ama oyun epey eğlenceli. Ve parasının karşılığını veren bir oyun. Story mode u epey uzun yani, 3 saat oldu oynayalı hala bitmedi oyun. Diğer 10 dolarlık oyunların 5 dakkada sıktığını düşünürsek iyi bir App yani.

Aurora Feint Beleş

Bu free bir oyun ve kesinlikle herkesin yüklemesi lazım. Grafikler, sesler, oynanış herşey müthiş. iPhone için ilk yapılan MMO denemesi. Oyun basit bir puzzle oyunu esasında, ama level atlama, item alma, skill kasma, mining gibi pek çok unsurla detaylandırılmış. Karakterinizi kasıyorsunuz ve online olarak diğer arkadaşlarınızla party kurabiliyorsunuz falan kesin yükleyin.

iCopter 1 dolar

Kesinlikle luzumsuz kötü bir oyun. Yanına bile yaklaşmayın.

allRadio 1 dolar

1 dolara alabileceğiniz en kral App. Yüzlerce online radyo içinden stream olarak yayın dinlemenizi sağlıyor. Bağlantı hızınıza göre ses kalitesini ayarlıyor. Çok kullanışlı.

Parlingo Instant Messenger
Beleş

Bu da free bir MSN e girme programı. MSN dışında AIM, Yahoo chat, Gtalk ve parlingo nun kendi yazılımına bağlanabiliyor. Sesli chat ve resim yollama özellikleri de var. Bence en iyi MSN e girme programı bu.

Midomi Beleş

Bu da free ve harika bi App. Hani bi şarkı duyarsın da "ne lan bunun adı acaba" dersin ya, ona deva oluyor. Şarkıyı alete 10 saniye dinletiyorsun, sana adını getiriyor. Ya da şarkı bittiyse şarkıyı mırıldanıyorsun, güzel söylediysen gene buluyor =) En kötü ihtimalle aklında kalan sözlerini yazıyorsun ve sana adını getiriyor. Bulunca şarkıyı sample olarak dinleyebiliyorsun, hatta iTunes dan satın alma linkini bile veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

IM All in one Messenger

Msn yahoo vs herşeye giren program.BELEŞ

Locly

Bulunduğunuz yerde hangi restorant yada kafeler var
bulmak için birebir. adres ve uzaklıkta gösteriyor. BELEŞ

Shazam

duyduğunuz şarkı kime ait onu bulan bir program. biras dinletmeniz yeterli. BELEŞ

Photobucket

Photobucket acc u olanlar resimlerini up ve down yapmasına izin veren bir program BELEŞ

bunların çoğu usa app store dan aldım. nası acc. açılır başka linkte vermiştim ana başlıkta =)
Sosyal ağlarda paylaş

@pent bu senin çok işine yarayabilir 3g hızı yüzünden

http://www.junefabrics.com/iphone/index.php

sitede açıklamalar yazılmış ama kısaca iphoneu wireless modeme dönüştürüp bi yandan da telefonun diğer işlemlerine izin veriyor.
hatta telefonu program açıkken ters çevirirsen ekranı fln kapatıyo şarj yemesin diye

yani yoldayken gayet laptop'unla internette takılabilirsin
tabiki tethering apple tarafından yasaklanmış durumda ama jb ile ulaşabilirsin programa.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
MrLevie said:
MrLevie said:
herkesin aradığını rahat bulabilmesi için bu topicte [b]sadece program açıklama, anlatımı yapılacaktır.

program açıklamak dışında yorum yazanların yorumlarını sileceğim şimdiden söyleyeyim...[/b]

video recorder arıyorum ama bulamadım bi tane bişi buldum onuda yükliyemedim kullanan varsa yazabilir mi nasıl yüklendiği ile birlikte?

biri bulup koyduktan sonra yazdığımı silersen sevinirim levie=)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Truphone:iPhone u olanlarla bedavaya konusmak icin ustune skype acc niz varsa onuda kullanabiliyorsunuz ulasarasi gorusmeler icin bedavadir.
Bide ben bi program ariyorum soyle ozetliyim mesela ben radioyu actigimda be oyun oynamak istedigimde kapanmasin radyo arkada calissin mumkun mudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Lokanta
Bedava

http://itunes.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewSoftware?id=294015538&mt=8

güzel program. gps üzerinden konumunuzu bulup size yakın cafe/restoran/dunya mutfagı falan gibi parametrelerle mekanları buluyor. uzaklıgınızı söylüyor, haritadan işaretliyor falan.

ama sadece istanbul için.
Sosyal ağlarda paylaş

raistlinthewiz said:
Mille said:
Simdi dusundumde baya baya isletim sistemi istemisim aasda

oilcanvas var bide resimlerle oynamak icin eglenceli baya bedava

iphonedada baya baya işletim sistemi var. bsd tabanlı. sadece dedigin olayı apple locklamıs durumda

biliyorum zaten apple koydugu 'iphoneda halihazirda varsa program baska versiyonu gelistirilemez' kuralindan dedimde niye locklamiski?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...