Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

laptop önerisi lazım

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Şimdi 10000000 öneri arasından zaman aşımına uğramışları ve fiyatı abartı olanları es geçip elimizde kalanlara bakarsak şu acer ayarında (fiyat/performans) başka markalar önerebilirmisiniz? Acere eskiden beri pek ısınamadım bunun ayarında msi, hp, asus gibi birşey önerirseniz çok memnun olacağım.
Kardeşime laptop alıcazda çok fazla açılamıyacağız 1500ytl yeterli olur. Çok oyun oynamaz aslında dandik birşeyde işini görür ama o kadarda kötü bişey alsın istemiyorum. En azından bir wow / counter falan çalıştırsın arada evde lan party kurarız.
Şimdiden teşekür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Acer MSI dan daha kaliteli bence.
Bu model işlemcisi dışında gayet iyi, aynı modelin T7500 işlemcili olanı vardı, onu bir araştır bak, ben ondan kullanıyorum şu an gayet memnunum.
Oyunlarda biraz ısınıyor fakat sorun çıkartacak kadar değil.
1400 liraya almıştım bu senenin ocak ayında. Acer 5920g.
Sosyal ağlarda paylaş

url3
fiyat ekrankartı ve hdd den ödün verilirse ucuza şuda olabilir aslında ama ilk acer en iyisi gibi.
Şimdi mesele bu laptopla neler yapılabilir. Tabiki hemen ram ekletirim buna. Ayrıca otocad falan çalıştırması lazım önemli olan çizim programları. Eh bunun yanında cs oynatırsa yeterli olur ama çok uzun ömürlü bir laptop olmaz gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Montevina daha güzel olur fakat bütçe kısıtlı gördüğüm kadarıyla. T7x serisi işlemciler yeterli olur diye tahmin ediyorum.

URL2 teki Acer'ın ekran kartı onboard, pek performanslı değil grafiksel açıdan. Ama CS açar :)

Son linkteki acer pek işine yaramaz bence. Özellikleri çok düşük.
Sosyal ağlarda paylaş

1500ytl yi aşmamayı deniyorum özellikle paranın yarısı benden çıkacağı ve bana hiç bir faydası dokunmayacağı için =)

İlk baştaki acer en iyisi gibi göründü bana yinede ama başka öneriniz varsa onlarada bakayım, sonuçta bunuda denemedim anlaşmamada yok illa bu olacak diye bir kuralda yok =)
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün gazetenin birinde gördüm vatan reklamıydı indirimde diye.
Samsung np-r510-fs04tr 1500ytl
Dell Studio 15 1535-a81p3 1500ytl
Özellikleri falan baya iyi yanlız samsungun fiyata bakınca internetten 3000ytl gibi fiyatlar çıkıyor oysa gazetede 1500ytl idi.
Ne dersiniz bu 1500 e alınırmı bunlardan birisi alınırsa hangisi daha iyidir?
Sosyal ağlarda paylaş

Vaio kullanıcısıyım ve cok memnunum.Ozellıkle ekran parlaklıgı cogu laptopa gore cok daha kalıtelı.Ama su gunlerde 2. bır laptop dusunuyorum.Soyle mınık bısey ıstemıstım ve 700 ytl ye asus eee pc 1000h model adında bır laptop buldum. atom ıslemcılı ve 10 ınc ekrana sahıp muthıs mobıl bır cıhaz.
Sosyal ağlarda paylaş

evet samsung ile dell arasından birini alıcam bu hafta. Kampanya 14ekime kadar stokla sınırlı.
samsung'un özellikleri daha iyi tabi ekran kartında kararsız kaldım
Kısaca samsung;
intel centrino d2 p8400 işlemci(2,26 ghz, 1066mhz fsb 3mb cache), 30720mb ddr2 667mhz, 320gb hdd, 15,4" ekran, 256mb nvidea geforce 9200m gs gcard, işlemci ve hdd de samsung daha iyi ama ekran kartını hangisi daha performanslı bilmiyorum.
Dell;
intel core 2duo t8100 işlemci(2,1 ghz, 800mhz fsb 3mb l2 cache), 3072mb ddr2 ?mhz ram, 250gb hdd, 15,4" ekran, 256mb ati mobility radeon hd 3450(256mb hypermemory 1279mb) gcard.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...