Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu 3. Sezon

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

43.BÖLÜMÜN ÖZETİ VE FOTOĞRAFLAR

Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta 43. bölümüyle izleyicileriyle buluşuyor.
İskenderin bir türlü istediği bilgileri vermeyen Polatı konuşturmak için hazırladığı sürpriz ne olacak?
Bu sürpriz Polatın dilini çözecek mi? Polat Alemdar, İskenderin hücresinden kurtulmak için nasıl bir plan yapacak?
Ustası Polata bir türlü ulaşamayan Memati, İskenderden intikam almak için nasıl bir plan yapacak?
Hem örgütün hem de devletin peşinde olduğu Muroyu nasıl bir macera bekliyor?

Resim

>>>> Yeni Fragman <<<<
----------

Bu arada :( bu bölümde polat kaçar, aksiyon olur falan diyoduk ama.. Polat 10 araba daha dayak yiyo, ayrıca fragmandan da görebildiğim kadarıyla adam gibi bi çatışma aksiyon yok, ama bilemem tabi..
Sosyal ağlarda paylaş

özet

Polat'ın ilk getirilişi, dövülüşleri, ilaca başlayışı falan vardı işte, meğer hiç yutmamış ilaçları. En sonunda bi tane doktor getiriyolar, tahlil yapıyo, elektrik veriyo, hap yerine iğneye geçiyo. Tahlil sonuçları geliyo bölümün sonunda, doktor onlara bakıp muhtemelen ilaç kullanmadığını anlarken Polat'ı gösterdi, tuvaletin altından toprağı kazıp çıkmaya çalışırken iğneden sızmış kalmış. Memati de arabasına üstüne başına bomba döşeyip intihar bombacısı olarak İskender'i öldürmeye giderken kafasını kaldırıp bişey görüyo, duruyo, bölüm bitiyo.

İşte bu kadar yani 2.5 saatlik koskoca bölüm. Gerizekalılar. Yirmi kere de MURO FİLMİ'nin fragmanı geçti.

Gördüğü şey de olsa olsa Kazım olur gibi geliyo bana, abisi kasmasın diye o gelmiştir öldürmeye. Polat nolur bilinmez artık.

Sosyal ağlarda paylaş

doktor

doktor ihtiyarların adamı olabilir. değilse polatın ordan kurtulma şansı 0'a iner çünkü. elde demir çubuk klozeti çıkarmış fln o vaziyette bulurlarsa gg.

ya da polat yine yerde numara yapıyor. malum doktorun tahlilleri öğrendikten sonra kodesine rush yapılacagını biliyor. kodesine geldiklerinde imba teknikleriyle o demir çubukla elemanları etkisiz hala getirip kaçacak. (çok uçuk bir teori oldu bu :p)

Sosyal ağlarda paylaş

kalorifer napıyosun allaşkına ?

neyse

o el ya alper ya abdül bana kalırsa.. bi de bu bölüm ne kadar kolpaydı yaa.. sıkıldım resmen.. polatı da klozet başında uyurken yakalamazlar bence. uyanr o sonra kalkar yeine gider vs. doktor da ihtiyarların adamı diil kesnlikle. olsaydı yannız kaldıklarında sölerdi, elektrip verip abdülü sormazdı. bir de ihiyarlar polata kitabı verdiklerinde kopyasını çıkarmak yok ona göre ezberle okadar sonna yakca kitabı demişlerdi. kopyasını çıkardıysa polat çakallık yapmş demektir. çıakrtmadıysa (ki çıkartmaması en güvenlisi olurdu) o zaman kendinden başka bir hedefe yönlendirmek için kopyasını çıkardım abdül aldı diye uyduruyo.. haftaya da aksiyon olmazsa izlemicem bi daha demicem tabik eheh ama olsa güzel olur :)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...