Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ya sadece benımmı boyle kırıcak klavyeyi !

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

ya sabahtan beri arkadaş bi tane dogru dürüst dota atamadık her kurdugum host oldugum oyunda internet düşüyo 5 kere üst üste oyun kurduk oyunun ortalarında küt modemin ışığı yanıp sönüyo internet gg bazen 3. seferde falan baglanıyo. nerden baksanız 45 50 kere kopup baglanmıstır bugun sadece bu bendemı var yoksa herkezdemı böyle ayar oldum en sonunda anasına kitabına sövücem bu şerefsizlerin !
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:
ya sabahtan beri arkadaş bi tane dogru dürüst dota atamadık her kurdugum host oldugum oyunda internet düşüyo 5 kere üst üste oyun kurduk oyunun ortalarında küt modemin ışığı yanıp sönüyo internet gg bazen 3. seferde falan baglanıyo. nerden baksanız 45 50 kere kopup baglanmıstır bugun sadece bu bendemı var yoksa herkezdemı böyle ayar oldum en sonunda anasına kitabına sövücem bu şerefsizlerin !

Faturayi odememissindir ondan oyle oluyordur. TT oyle yapiyor faturayi odemeyince. Bunu yapmalarinin nedeni de su; arizayi ariyorsun kontrol ediyorum diyor, borcun cikiyor ve borcun ciktigindan dolayi "borcunuz oldugundan dolayi islem yapamiyoruz"diyor. Pasa pasa oduyorsun ve duzeliyor . =]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...