Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ragnarok Online

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

ben oynuyorum her şeyı sorabılırsın zaten ılk sehirde baya turk var Fatih sultan mehmet Kanuni Yavuz selim Kanunı SUltan 56 dıye tıpler gezınıyor bızım trakanandwolf dıye bır herıf gordum yabancılara turkce kufur edıyodu :D[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

Bende oynadim baya bi eglenceli bi oyun card dusurucem fln diye hırs yapion ama lvl kasmak o kadar kazık ki aklın duracak :)

Sonra bi an kendine geliosun naapiom ben ya diye gecio :)[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

bana yardim edecek var mi?
kenshin gibi hizli,
conan gibi güçlü vuran bir karakter yapmak istiyorum da kafam karisti..
bir yerde diyo str sadece tasima ve hp için, baska yerde vurmaya str de etki ediyor..
baska bir yerde luck critical hit için çok önemli...

vidi vidi bir sürü sey diyor..
acaba dex 5 str 6 int 4 agi 6 felan gibi mi baslasam?

ayrica asil merak ettigim konu,
ben ilk basta hangi yaratiklara saldirmam gerekiyor?
kolay bir yer yok mu?
cho cho gibi bazi yaratiklar var, direk sisliyorlar beni..

oyun eski mana, zelda gibi oyunlari andiriyor o yüzden sevdim ama çok zor geldi..
Sosyal ağlarda paylaş

sımdı ayrıca bolum acılsa yazalım tutorıal ama buırdan kasar
sımdı oyunda benı bulun ıkı karakterım var Viktor bırı dıgerıde Laurelın genellıkle swordsmanlerın basladıgı sehır ve cıvarındayım msn [email protected] ICQ ise 141491796 her turlu soruyu sorabılırsınız[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Sosyal ağlarda paylaş

Bence çok eğlenceli bir oyun özelliklede grup bulursanız. İlk 10 lvl acaip bayık ama sonrada asıl classınızı seçince çok eğlenceli olmaya başlıyor.[signature][hline] Ready for your eyes,
Running for your heart

Elcia, 07 February 2004 01:00 tarihinde demişki:
ama yazmadım geri bişi..ööle saçma mesaja ne yazıım!!!hee evet çoştum hade birlikte çoşalım diicem sanki..

Sosyal ağlarda paylaş

Şu an baydırıcı derecede lag var bildiriyim. (ilk defa başıma lag geliyor 2 gündür oynuyorum)[signature][hline] Ready for your eyes,
Running for your heart

Elcia, 07 February 2004 01:00 tarihinde demişki:
ama yazmadım geri bişi..ööle saçma mesaja ne yazıım!!!hee evet çoştum hade birlikte çoşalım diicem sanki..

Sosyal ağlarda paylaş

Üyelik modelleri aşağıdaki gibidir:
15 gün: 7.000.000 TL (KDV Dahil)
1 Ay: 13.000.000 TL (KDV Dahil)
3 Ay: 30.000.000 TL (KDV Dahil)
6 Ay: 50.000.000 TL (KDV Dahil)
Ödeme için;
1) Kredi Kartı (Mastercard ve VISA),
2) Dışbank Hürgüç Şubesi, Şube Kodu: 113, hesap no: 304210033 Doğan Burda Rizzoli Dergi Yayıncılık ve Pazarlama'ya havale yapabilir
ya da
3) Çok yakında yayınlanacak olan euRO-RO dergi ve kitapçıklarıyla birlikte satın alabileceğiniz pre-paid (ön ödemeli) kart yöntemlerinden birini kolaylıkla seçebilirsiniz.
Oyunun kendisi halen resmi web-sitesinden ücretsiz olarak download edilebilir.
Tüm RO oyuncularına uygun seçenekler sunduğumuza inanıyoruz. Küçük bir hatırlatma, 3 aylık modelde oyun için ayda 10 Milyon, 6 Aylık modelde ise ayda 8.500 milyondan az bir ücretle Ragnarok macerasına atılabilirsiniz.[signature][hline]En büyük Cimboooomm
http://linkler.8m.com
Biz Bu Ülkeyi Karşılıksız Sevdik !!!!
Kitapyurdu
İlişkiler.Net
Mynet Arkadaşlık
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Eh 2mbit bağlantı farkı :)[signature][hline]
..::::.(¯`·.¸(¯`·.¸KoRaX¸.·´¯)¸.·´¯).::::..

///Delikanlı Adam Yuvarlak Kalkan Takmaz

===>Baggio, 04 Nisan 2004 17:19 tarihinde demiş ki:
Okulda kompozisyonlara baslik atarken "Kompozisyonnnn" mu yaziyorsunuz? Hayir tabii ki.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...