Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chrome Tadında Firefox(hızı da dahil)

fastreloader

Öne çıkan mesajlar

Katılmıyorum. 0 ff ve 0 krom u hız açısından karşılaştırsak, krom açık ara alır.

Pati, sözlük vs. tarzı günlük aktiviteler için krom kullanıyorum hala. Çok hızlı çünkü. Ancak facebook gibi kromda çalışmayanlar için ff e geçiyorum.

Bundan sonra da krom dan daha hızlı olmadığı sürece ff kullanmayı düşünmüyorum (adblock plus lu ff in düz reklamlı kromdan daha yavaş olduğunu görünce özellikle)
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
Katılmıyorum. 0 ff ve 0 krom u hız açısından karşılaştırsak, krom açık ara alır.

Pati, sözlük vs. tarzı günlük aktiviteler için krom kullanıyorum hala. Çok hızlı çünkü. Ancak facebook gibi kromda çalışmayanlar için ff e geçiyorum.

Bundan sonra da krom dan daha hızlı olmadığı sürece ff kullanmayı düşünmüyorum (adblock plus lu ff in düz reklamlı kromdan daha yavaş olduğunu görünce özellikle)

benim bahsettiğim reklam falan değil. chrome da adam akıllı ayar vs bile yok. çok yalın. tam sürümü çıkınca gleen özellikler vs chrome u yavaşlatacak mı onu merak etmekteyim. açılış hızından bahsetmemiştim. ff 3.1 in de 2009 başlarında çıkacağını unutmamak gerek. 3.1 de büyük şeyler olacak gibi. bekleyip görecez. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse buldum şimdi, belki lazım olur, yazayım.

For Windows XP
Documents and SettingsApplication DataMozillaFirefoxProfiles .default

For Windows Vista
UsersAppDataRoamingMozillaFirefoxProfiles.default

For Mac OSX
/Library/Application Support/Firefox/Profiles/.default/

For Linux
~/.mozilla/firefox/.default/
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...