Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Blood (2008) - HBO

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Sezon finali gayet hoştu ama 2009 yazına kadar beklemek çok koyacak heralde.

Lafayette'i ise Bill'in harcadığını düşünmüyorum, düşünmek istemiyorum. Ölmemeliydi o adam yau xD Dikkat ederseniz Lafayette'in bir zıplama olayı var, tamam Bill de sürünerek gelebilir o halde falan ama ne biliyim yine bir shapeshifter vakası ile karşı karşıya olabiliriz.

*evet taktım shapeshifter'lara.

Sosyal ağlarda paylaş

01x12

cesedin ayagi siyahti ve tirnaklari ojeliydi. bunun olcagini maalesef biliyordum. hayvan gibi alakasiz bir yerde "lafette'in olumu uzerine" gibi birsey gormustum 2 ay once :(

bi de aklima geldikce guluyorum terry super adamda daha kimse kiymetini bilmiyor. cihad diye vampirlerin ustune atlamak nedir ya ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

komple 1. sezon

lafayette ölürse ikinci sezonu izlemeyeceğim, çok net ifade edeyim. bıktım favorilerimin dizinden erkenden ölmesinden artık.
ayrıca ilk 9 bölüm ne kadar sürükleyiciydiyse son 3 bölüm bir o kadar sıkıcıydı. oley oley nidalarıyla başlayıp öf-pöfle bitirdim sezonu.
lafayette'imi verirlerse beeeelki seyretmeye devam ederim, hıh!

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Evan Rachel Wood konuk oyuncu olacakmış önümüzdeki sezon. Aman sabahlar olmasın diyorum. Konuk oyunculukla kalmasın devamlı oyuncu olsun, hergün izleyelim. Tek korkum Marilyn Manson ında işin içine karışması. bütün güzelliği biter olayın kafayı yerim.

http://www.topnews.in/files/Evan-Rachel-Wood.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
haftaya pazartesi başlıyor yeni sezon.
Bende az önce bitirdim 1. sezonu. Beğendim bayağı. Twilighttan daha çok beğendim orası kesin ^^

Şurdaki posterin yüksek çözünürlüsü var mı acaba kimsede. Ben aradım da bulamadım. Bulursam bastırıp duvara asıcamda :D
http://www.imdb.com/media/rm3556805376/tt0844441
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel başladı.

Lafayette yaşıyor! :)-D

Maryann'in foyası ortaya çıktı. Eric gözüktü. (tu) Sırada Pam ve Magistrate.

Jessica duruldu o hiiiiç hoşuma gitmedi.

Gerçi böyle gaza gelmemek lazım, bu dizide pek aksiyon olmaz. Erotik Sookie/Bill sahneleriyle götürecekler gibi duruyor, lol.

Sosyal ağlarda paylaş

Eric 'in sahnesi çok iyiydi gerçekten.

Çevirdikleri aletin ne olduğunu da imdb forumlarında okudum ilginç bir torture yöntemi tabii ^^

Daha çok Eric istiyoruz dizide.

Genç vampir kızında Sookie'ye daha değişik yaklaşmasını bekliyordum. "Girls Night" nasıl oalcak merak ediyorum.

Mary Ann'in olayıda Neil Gaimanın American Gods'ındaki bir kadına benziyor. Seyrederken o geldi direk aklıma.
Sosyal ağlarda paylaş

Torture device açıklaması

O alet sonundan da anlaşılcağı gibi fangtasia nın altında bulunuyor. Bu esirler o çarkı çevirdikçe üst katta fangtasia daki barın üstünde kasanın yanında bir balerin heykeli var o dönüyor. Saatte 20 kez döndürmezler ise bir ışık yanıyor balerinin yanında bir vampirde bunun üzerine aşağı inip esirlerden birinin parmağını kopartıyor. Hatta ben dikkat etmedim ama bunların yanında bağlı olan kadının 3 parmağı eksik yazıyordu imdb de.

Mary Ann ve Neil Gaiman

Neil Gaimanın American Gods kitabının ikinci chapterındaydı galiba. Bi herif kadınla yatarken işte. Tam bunlar doruk noktasına gelmişken. Kadın bana dua et diyordu. Adam da işte şuran şöle buran böle die tapınıordu kadına bi yandan yaparken. Sonra kadın yavaş yavaş adamın tamamını içine alıodu. Kadın eski tanrılardan birisiydi işte. Mary ann in o sahensini seyredinec aklıma kitaptaki bu sahne geldi direk. Daha kitabı bitirmediim için kitaptaki kadın hangi tanrıydı bilmiyorum maalesef tabii.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...