Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepeleksel futbol maçı v12

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Bende gençlere acıdım, futbol hayatları sönmesi diye sert oynamadım yoksa 6'ya 3 kalınca kesin çok fena yenerdik :-D[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PhalanX, 24 Nisan 2004 20:41 tarihinde demiş ki:
Hemen görgüsüz gibi 8 gol attığımı yazmak istiyorum hehe

8 attın 18 tane kacırdın...
hem o 8 golun 5 asistini ben yaptım...
hem defans oynayıp hemde 5asist 2 gol de atılmazki[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane kaşınma :-) Üstüme 10 kez geldiysen ancak birinde geçtin kalan hepsinde ayağından topu söküp aldım veya gerisin geri kaçtın :-D Ha birde daha ben üstüne gelirken işini garantiye almak babında bağırmaya başladın :-)[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

pascal-holyman'i oldukça arattı diyebilirim,fakat topu alıp 4 ya da 5 kere diğer kaleye koşması ve kaptırmasıyla babacumu aratmadı:)
fedaykin-söylediği gibi topa vurmayı yeni öğreniş:)ya da öğrenememiş:) en azından sağ ayağıyla öğrenememiş:)
bathory-walla ne diyim bilmiyorum,koştu koştu koştu,ama sadece koştu:)
dynamick-karşı tarafı 3'e 1,4'e 1 yakaladığımız bütün pozisyonlarda kaleyi seçti:)
sabo-kender sölenecek şeyi söylemiş,gerçi adama pek pas da gelmedi yani,o da elinden geleni yapmaya çalıştı,düşünce güzeldi ama vuruş kötüydü:)
angelus----

kenderleme-adam gene kurtardı takımını,hep farkın çoğalmasını önlerdi,bu sefer zaferi de getirdi
mr bomb-o da baya koştu ama benden aynı çalımı defalarca yemesi üzerine o da çıldırdı
silthanas-koştu koştu koştu,bathory'nin aksine attı attırdı
arcane-bugün tam gollük vuruşlar yakaladı,ama başkaları ondan önce davranıp önündeki topa vurdular hemen
gris-defansta fedaykin'i tek yakalayınca şova dönüştürdü oyununu,8 golle süsledi
tora-bugün güzel toplar dağıttı,tam yerinde topları kesti ya da biz üstüne attık:)[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

Heh. Benim yokluğum sayesinde kender'in olduğu takımda maç kazandı sonunda :lol:
Kendercim bir sonraki maçta geri dönüceeeem :) (Tebrikler)[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

E tabi defansta 1'e 3, 2'ye 4 yakalanınca bir yere kadar kesebiliyorsun haliyle :-)[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Gollerde suçlu defanstı defans yoktu bizim hep birebir kaldım! Takım içi arkadaşlık eksikti. Uyum sorunu da cabası malum ben avrupalıyım asya'nın havasına alışamadım. İnsanlar çok farklı bir yaşama şekli benimsemiş. Mesela sahada küfür etmek yasaktı. Gol yiyince kendime adam akılllı küfür etmezsem konsantre olamıyorum. Aklımda akşam oynayacağım maçtaydı. Akşamki maçta da beşiktaş Fenermaçındaydı. Hem birgünde iki maç yoruyo. Sonra Asya çok ters bir kıta dil falan çok farklı.[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...