Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuyruk sokumu (Kızlar girmesin lütfen ^^ )

JD

Öne çıkan mesajlar

@JD

1 kere ameliyat oldum bu illet yüzünden. sana tavsiyem EN KISA ZAMANDA bir genel cerraha gitmen. ne oldugunu anlamak açısından. inan 2 dk kıçımı göstericem die dert ediosun ama ameliyat olursan1 deil 5 kişi görücek onu. kaldı ki ameliyat sonrası 1 hafta sırt üstü yatamamanın sıkıntısı daha büyük olur.
Sosyal ağlarda paylaş

JD said:
önceden kıl dönmesi yaşadım agali ama ameliyat fln olmadım çektim kendim çıkardım sonrada kapandı delik . öyle bişeye dönüşürsede gene aynı yöntemle çeker çıkarırım ^^

kıçtaki kıl dönmesi çekip çıkartılacak bişey değil. yoksa kimse o kadar ameliyat olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Halihazırda en yaygın uygulanan ameliyatsız tedavide;
Baş ve omuzdan düşerek kuyruk sokumuna yerleşip yumak yapmış kıllar toplandıkları boşluktan 2-3 mm lik aletlerle çıkarılır ve oluşmuş kapsülün içi kıllardan arındırılır.Yani hastalığın asıl sebebi ortadan kaldırılır.Kılların alınmasıyla 2-4 santimetreküp genişliğinde bir boşluk oluşur.Oluşan bu boşluğun içine orayı yok edecek kimyasal maddeler verilir.

Abi tedavisi bile bak yani aynı bi tek kimyasal madde vermemişim o kadar sdf
Sosyal ağlarda paylaş

JD said:
Halihazırda en yaygın uygulanan ameliyatsız tedavide;
Baş ve omuzdan düşerek kuyruk sokumuna yerleşip yumak yapmış kıllar toplandıkları boşluktan 2-3 mm lik aletlerle çıkarılır ve oluşmuş kapsülün içi kıllardan arındırılır.Yani hastalığın asıl sebebi ortadan kaldırılır.Kılların alınmasıyla 2-4 santimetreküp genişliğinde bir boşluk oluşur.Oluşan bu boşluğun içine orayı yok edecek kimyasal maddeler verilir.

Abi tedavisi bile bak yani aynı bi tek kimyasal madde vermemişim o kadar sdf

o içerden çıkarma yalan bi olay. kese var içerde kıllarla kaplı.. tam tedavi olmazsa orası temizlenmezse yarın yine açılacak bi delik.. ameliyatsız kurtuldum demek çok zor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...