Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Train!

Elantir

Öne çıkan mesajlar

gecen gun Jr. Keahler i tam oldurmek uzereyken Darkhead isimli omninin biri üstümüze 15 kadar guard train etti. sonuc malum hepimiz avalon a döndük. herkes deliye döndü tabiki ve petition attik. 20 tane petition birden alinca adamlar , elemani yarim saat sonra 1-2 ay icin banlediler! aman diyim train falan ediyim demeyin. artik adamlar cok sert davraniyolar. SS falan hic bisi istemediler direk banlendi. salak adam bi de özür diliyodu bagirarak istemeden oldu falan diye.. öyle bi ihtimal yok tabiki , yanlislikta 3-5 tane guard cekersin ama butun base i ustumuze cekmek kazayla olmaz. ama gene de acıdım adama , 1-2 ay cok ağır geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

küfür olayını bile çok ciddiye alıyolar
bizim temple'da gelmişti başımıza, direk 3 kişi birden pet atınca adamı uyardılar falan tabi, banlansın falan istemedik gerçi ama şahsen ben o kadar da sallayacaklarını sanmıyodum, önce bir uyarı veriyolar ve aynı kişi bu işi tekrarlarsa banlıyolar bir süreliğine

o tarihten beri de ne zaman biri böle rahatsız etse petition atıyorum valla bir rahatlıyo insan böyle dümbelekleri şikayet edince

hıyarın teki bi ara gelmiş OA'da "burada grid yok mu, yoksa clan pislikleri grid alacak kadar para bulamamışlar mı, fakir clan" falan diye bağırıyodu, neyse kimse sallamayınca "fuck clan, fuck you all" gibi laflar etti ben de pet attım, meğer baya bir insan petition atmış ki adam direk banlandı sonradan oradakilere sorduğuma göre :p
Sosyal ağlarda paylaş

1-2 ay gene azmis nied, butun bir guildi train ettigini dusunursek hele bole bir durumda

cunku tek kisiyi train edince bile sinirsiz banleyebiliorlar

ayrica cogunlugun sikayetlerini cidden onemsiyorlar, mesela ninja yi bannable yapmalari flm gibi..

zaten official forumlari takip ediorsaniz 'ninjaing' gibi bi topic dikkatinizi cekmistir[hline]Fidel 'Citir' Clyburn - Clan
Sosyal ağlarda paylaş

Eger yanlislikla train yaparsan ya bagirarak uyaricaksin karis tarafi yada pasa pasa oluceksin, ama bu tip yerlerde zaten pek petitionlamazlar. PvP zonelarinda train yapmak tam anlamiyla suc degil dikkat edin ona. Zamaninda clanlar Cemelot'daki butun Ghasap's Minionlari boxa train etmislerdi, bisiy olmamisti yanlis hatirlamiyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

abi neye karsi uyaricaksin ki 100 tane mob pull ettim size mi dicen train ettikleri gene olucek

bu pis omniler var ya bu pis omniler, clanlar onlarin ql 250 baseini yok etmek uzereyken diamondine soldier mi ney iste DMM (eqb upgradei) dusuren bossu train etmislerdi basei kurtarmak icin

base kurtuldu ama 2 yada 3 kisi banlandi omnilerden, adamlar accountlarini feda edior bi base icin lol, vatanseverlik iste[hline]Fidel 'Citir' Clyburn - Clan
Sosyal ağlarda paylaş

olur mu canım nası uyaracaksın
bak şimdi adam kıçına güvenip girmiş templedaki bossların oraya, full team güvenemeyip girmemişiz dışarda guardian beklerken adam girip içerde ne varsa almış geliyo, e salak kardeşim madem baktın durum kötüye gidiyo o zaman niye kaçıyosun ki? yani bi sen ölecekken train edince çıkışa kadar ne kadar zavallı varsa onlar ölüyo üstüne üstlük kaçamıyo o herifler de ölüyo, yani sonuçta 3-4 kişi ölse orda durup ve kaçmasalar zayiat bu kadarla kalacak, sorun senin sorunun yani ölsen kimseye bişe demeye hakkın yok ama train edince senle birlikte sayı 20ye çıkıyo mesela iş mi bu?

girdin o otaf base e baktın aboo burayı yeni eklemişler oyuna moblar da 200+ :p e o zaman dışardaki insanların başına ne bela oluyosun öl orda paşa paşa ne ki =)

öyle train edip sonra sorry demek de ayrı bir olay çünkü ben senin samimi olduğunu nerden bilim ki, belki de ayak yapıyosun ama bilerek yapıyosun :)

e tabi trainin zevki bi başka oluyo orası da ayrı, herkesin bir kere denemesini tavsiye ederim insanlar nası kaçışıyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

divinecross mu ole birisi bizim raidde azure chest ninjaladi ve ninjalamak icin bir tarafini yirtti cidden..

butun guild petition attik 3 ARK birden geldi iste bu ninjalootun bannable yapan olay bu arada, ciddi bir durumdu

adam anladi ban yiyecegini

"cok uzgunum, yapmak istememistim, bi bakmak istedim, nolur affedin, CHESTİ GERİ VEREYİM (?)" gibi laflar etti

sen bunun samimi olduguna inanamazsin herhalde olaya sahit olunca, train edip ayni seyi yapiorlar clan VS omni geyigine, ama mesela adamin teki yanlislikla train etti, kesinlikle guvenemezsin bu yuzden

Ayrica DT konusuna gelince mongolayarak olucak bi is deil o Baseden biraz uzakta ve dagin tepesindeki mobu pek mongolayamazsin direk pull edildi, ama haklisin baskasina patladi olay[hline]Fidel 'Citir' Clyburn - Clan
Sosyal ağlarda paylaş

eheh alakasiz olcak ama SD de insanlarin hareketlerini mapten izlemek cok zevkli oluyo. herkes manindeyken birdan paldur kuldur kosuyosun bi odaya dogru.. butun herkes pesinden hurraa diye geliyo. bi kere pope la ordayken cok eglenmistik. hic bi sey yokken , odalara dogru kosuyoduk butun herkes pesimizden geliyodu, mapten izliyosun , 10 kisilik bi gurup 2 tane noktayi takip ediyo... (bu da boyle bi anı iste =P )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 22 Mart 2003 11:01 tarihinde demiş ki:
e tabi trainin zevki bi başka oluyo orası da ayrı, herkesin bir kere denemesini tavsiye ederim insanlar nası kaçışıyo :)

baskasi yapinca tabi kendisi de eglenior ama sana yapilmasini istemedigin seyi baskasina yapmicaksin mantigi, ayrica gereksiz yere accountu riske atmaya gerek yok[hline]Fidel 'Citir' Clyburn - Clan
Sosyal ağlarda paylaş

lol herhalde gidin train edin banlanın bigzel demiyorum da yani es kaza bir kere başınıza geldiyse çok da zevkli olduğu görülecektir, belki de insanlar bilerek bunun zevkine yapıyolar bazen

kendime yapılmasını defalarca izlediğim ve kendi kaçmamdan da kaybımdan da çok zevk alabilen bir insan olduğum için [a.k.a. über değilim] birkaç kez yapma hakkım halen mevcuttur ;)

[Bu mesaj BlackRose tarafından 22 Mart 2003 12:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Alt karakterlerle çok az oyuna giriyorum girdiğim zamanda genelde temple a giderdim.Ama hayatta kalmak tek başına kesinlikle imkansız muhlaka birileri 50 mob çekip sizi öldürüyor.1 unique le savasirken adam 1 unique daha cekti tek basima tabi 2si birden alınmadıgı icin zıbardım bu 2-3 kere daha oldu.Pek fazla takılmıyorum artık oraya kadar koşup ölmek biraz sıkıyor insanı...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

ehe yannız şöle de bişe var train olabilecek 2-3 yer var oralarda tek takılmadan çok da güzel level alınıyor orada

unique olan yerlerde de dikkatli olmak lazım böle dallamaca giren bir team gorunce direk siper alın veya kaçmaya hazırlanın, zaten uzun süre takılmak mümkün de değil temple'da, biz ancak 1 hafta tutunabildik orada :) hatta sürmedi bile 25den 60a kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Lev 36 da takıldım 3 kere gidip öldüm hepsi buyüzden hepsi ayrı ayrı günlerde.Kaçsam dierlerine acıyorum bide okadar küfürü ben yicem kaçarsam...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...