Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009

Enzo

Öne çıkan mesajlar

fram skipping olayını yapınca bende duzeldi, yillardir bunu nie gormemişim ben.

Notebook ta oynuyorum oyun kötü çalışıyor diyordum hep,meğer bu opsiyondaymış olay.

Legend online oynarken 11 vs 11 oluyor mu ?:) i can footbal tarzında, eğer öyle birşey varsa gidip bir orjinalini alıcam, singleda çok bayık geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler forvetseniz bence hollanda liginden başlayın. Her takım maşallah 3 forvet oynuyor :)3. haftada roda takımıyla yedekten girdim ve bir asistim var ilk maçta.Önümüzdeki maçlara bakıyorum,hocam uygun görürse ilk 11'de başlamaya hazırım :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben de hollanda ligini tavsiye ediyorum hem ultra güçlü takımlar yok. Hem de çok forvet oynatıyorlar.

Tabi top player da ciddi ciddi hırs yapıyorsunuz gol atmak için. Gol atınca resmen gerçek hayatta gol atmış kadar sevindim. Kendimi tuncayın ilk hallerindeki gibin hissediyorum. Sürekli bir oraya bir buraya koşan genç bir eleman :P

peki ksıa bir soru legend modunda hangi kamera açısını kullanıyorsunuz?

Ben ilk başta wide/ball deniyim dedim maçları yaptığım gibi ama sonra görüntü alanı dışında kalmak çok etkiledi.

Sonra vertical/wide denedim ilk başlarda biraz zorladı da sonra alıştım şimdi onunla takılıyorum.

player kamerası iyi olsa (beni sürekli arkadan takip edebilse) onunla oynayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

bende leccedeym. cmf, dmf bolgelerinde oynuorm coğunlukla. ligde 11 maçta 8 malubiyet 1 galibiyetle sonuncuyuz. :D golum yok 2 asistim war ama cok egleniorm maclarda. daha hiç ilk 11 cıkmadım, sooradan oyuna girdiğim maçlarda bişiler yapmaya ugraasıorm ama baya egleniorm maclarda. hedefim gelecein pirlosu olmak :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...