Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009

Enzo

Öne çıkan mesajlar

Bende de yer yer çökme sorunu veriyordu.
Beşiktaş'ı kendim koydum lige, Fenerbahçe - Beşiktaş - Galatasray'ı ve bazı İngiliz takımlarını editledim ligimde.
Çok güzel bir karma oldu.
Yavaş yavaş gelişiyor yeteneklerim.
19 yaşındayım 530 P transfer ücreti alıyorum.
Ama hala gelişim evremi tamamlamadım :)
O yüzden bir yere kıpırdama niyetinde değilim.

Bazen güzel penetre ediyorum, yorulunca kıpırdamıyor oyuncu.
Beşiktaş tek forvet sistemiyle oynuyor. Arkamda Delgado var. Güzel paslar atıyor. Bobo - Nobre - Ben rotasyonlu oynuyoruz ama genelde Bobo ile başlıyor 35 dk ben giriyorum eğer vasat bir oyun sergilersem 70. dk'da Nobre'yi alıyor.

Milli takıma seçildim.
İrlanda maçında yedektim. 2. yarı bir şey yapamadım.
Belçika maçında 1 asist 1 sarı kart.
İngiltere maçında 1 asist 2 gol :)
2 forvet oynuyoruz. Yanımda Nihat oynuyor, arkamda Arda.
Çok güzel Türkiye'nin sistemi.
Finallerde güzel işler başaracağız.
İnanıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bende ilginç bir sorun var.Oyun mükemmel bir şekilde çalışıyor 60 fps de.Yalnız replayler inanılmaz hızlı.Diğelim gol attım replayını gosterıyor(yada foul oldu flm bu tarz) ama gerçek zamanx2 gibi bişi.Ayalardada bunu düzeltmeyi bulamadım.İçinizde boyle bir sorun yaşayan varmıydı?
Sosyal ağlarda paylaş

bu hafta sonu için dolar kuru mavibilgisayar.com'da 1.45'miş kampanya varmış. belki ilgini çeker :)

rubrubbakidibakbak said:
Şanslı adamlarsınız vesselam. Tam bilgisayarı almak için gidecekken dolar fırladı. Sonra belki düşer diye biraz bekledim. Ancak düşmesinin uzun bir zaman alacağını anlayınca 1.500 olsa da alayım dedim. Ancak ne var ki bugün 1.5570 seviyesine geldi. Gene vazgeçmek durumunda kaldım bilgisayar almaktan. Ah ah, ben de isterdim PES 2009 oynamayı...
Sosyal ağlarda paylaş

1.10 yamasındaki düzenlemeler neler acaba diyenler için:

English

Patch Notes

Time of Release: 23/10/2008

Implementing this update will fix the following problems:

* Problems that affected the game in various game modes when played in a resolution higher than 1280*720.
Once implemented, the game can be played in higher resolutions than the one previosly without the same
problems.

IMPORTANT NOTICE: Please be informed that by implementing the patch, the save file you created in
advance for ""Become a Legend"", ""Champions League"", ""League / Cup"" and ""Master League"" modes may
become unusable.

Finally, we would like to apologize for any inconveniences and confusion caused.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...