Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009

Enzo

Öne çıkan mesajlar

pes 2 sene oncesine kadar mukemmel ve rakipsizdi. sonraki sene yine ondeydi ama birseyler eksikti, sonra nextgen pes cikti ve tum dunya agladi. Bu sene toparlamazlarsa fifa yakalayabilir.

benim istegim ise ikisinin de birbirinden guzel olup, bana saatlerce iki tarafta da keyifli anlar sunmasi.

Hadi bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

pesten korkuyorum. leipzingdeki sergide ve preview demoyu oynayan yazarlar oyunun gecen seneden cok farkli olmadigini soyluyor. Hatta Konaminin avrupa ofisinin cok sikayetci oldugu, konaminin avrupadaki oyuncuyu pek sallamadigini ve japonyaya gore oyunu yaptigi cikardigindan sikayetciydi. Yeterince kasip onem vermemesinden falan bahsediyordu ki dogrudur, konaminin pes 2009 icin dogru duzgun bir websayfasi bile yok.

EA den nefret ediyorum ama herifler en azindan deniyorlar, degistiriyorlar birseyler. Konaminin umurunda degil, ve simdi baktilar ki oyun kotu ve bugli, demoyu cikarmiyorlar insanlar oyunu satin almaktan vazgecmesin diye... tek dusunebildigim mantikli sonuc bu.

Umarim guzel olur, pes'e karsi acaip sempatim vardir, onu kaybetmek istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Pes 2009 demo icin su linki buldum

http://relink.us/go.php?id=313331&p=878

cekip denemedim ama adam gibi sitelere gelmedi henüz sanırım?

dosya şifresi : flatliners.in

çalışıp çalışmadığından emin değilim az sonra çekmeyi denicem

edit:

hm oyun sitelerinde falanda varmış , yinede rapid link bulunsunda :)
Sosyal ağlarda paylaş

her maçtan sonra tanıtım videosu geliyor , iptal de ettirmiyor kendini , bu nedenle 89 da direk manuell çıkın ana menüye dönün.

Demo için zamanı durduran hede çıkar her yıl ,birisi bulursa burayada yollasın :)

Oyun aynı her zamanki pes, ilk çıktığında yeni versiyon bu ne be dersin, çünkü eskisine göre farklı gelir , alışınca gene başından kaldırtmaz, oynama faktörü 100.
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:
her maçtan sonra tanıtım videosu geliyor , iptal de ettirmiyor kendini , bu nedenle 89 da direk manuell çıkın ana menüye dönün.

KONAMIPro Evolution Soccer 2009 DEMOimg

bu klasördeki pes09pv dosyasının adını değiştirin.. 89'da menüye dönmenize gerek kalmasın..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...