Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ameliyat sonrası 3-4 gün düşman başına ...

Dwinz

Öne çıkan mesajlar

ameliyathaneye girerken bi kadın gördüm uyanmış ağız burun kan içinde yeni ameliyattan çıkmış sanırım. tam ameliyathane kapısından soraki odadaydı. ameliyat sorası bakım odası sanırsam. burunda kanlı kanlı pamuklar ardı gözler baygın baygın bakıo surat acaip. onu gördüğümde bırsmıştım zaten. ameliyat odasına girdim. Silent Hill 6 - The Hospital trailerı çekmeye geldik dedim heralde. Ulan her taraf doktor yeşili. sağda doktorlar bik bik ediyor 3 4 kişi alet masasının orda. yatacagım yer hazırlanmış soydular zaten direk. tepemde ışıklar falan. Doktora soruyorum kaç dk sürcek bana dedi 1 saat filan. ohh dedim 1 saat bunları dinlicez. dedim duycammı sizi, yok dedi sen şimdi mışıl mışıl süper rahat bi uykuya yatçan. ki öle de oldu.. :P
Sosyal ağlarda paylaş

biri ameliyat sonrası eziyeti mi dedi?

iki hafta önce bugün ameliyat oldum. kıl dönmesi ama aslen öyle değil tabi, kendi saçım etlerin yumuşak olduğu yerden içeriye dalmış, tabi 2 aydır filan pansumanı osu busu gidiyordu, geçmedi ameliyat dediler, olduk.

olduk da ne oldu? 15 gün en az yatacaksın dediler. ayağa kalkmak yasak sırtüstü yatmak yasak oturmak yasak. tamam dedim. ilk gece ağrı ve kaşıntıdan ağlaya ağlaya annemleri kaldırdım, bir süre gece uyuyamadım o korkudan yine öyle kalkarım diye. sonra sonra ağrılar azaldı, tabi her gün pansuman oluyor bu arada, ama evde. geçen çarşamba gittik üst dikişler alındı, hatta ayıldım bayıldım pansumandan sonra bünyesel bir olay. haftaya tekrar gel dediler.

bugün gittim. o kadar bakıma ve dikkate rağmen dikişim atmış, iltihap yapmış. bütün dikişleri aldı, açık devam edilecek pansumana, süre vermiyorum, yatmaya devam, her gün de pansumana geleceksin dediler.

oynamıyorum ben artık ya. ne çekilmedik çilem varmış. bütün moralimin sıfırlandığı an bu an heralde. 3. haftaya giriyoruz ev hapsinde. sanırım bu iş bitince bir süre de psikiatride yatacağım zira yiyorum kafayı. her tarafım da tutuk yatmaktan artık. oynattım oynatacağım.

herkese geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...