Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdışı çıkışları 5kat arttı

Argue

Öne çıkan mesajlar

di said:
oper said:
sırf sizin için CCNA kursuna gidiyorum. telekoma girip adam edecem orayı. merak etmeyin dostlarım. güzel günler uzak değil
sdfsd

Hacı eyırtayz varken cisco mu kullanacak koskoca telekom. Sen de ...

Aç kalırsın sen.

Ayirtayz ile sisko da aynı branştaki firmalar di mi zaten...

Bana 1 tane airties router modelini söyle, TTNET'in hangi backbone'unda kullanıldığını söyle.

Sırf türk mal diye ille de kötüdür kompleksine girmeyin lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Lucretia, o sorun aynen bana olmuştu. 4440375i ara, adamlar sunu resetledin mi splitter cıkarın vs diyecekler. He yaptım de hepsine (yine de dene istersen), arıza kaydı açıyorlar. Şimdi bu sorununu çözmeyecek ama oradaki hiçbişeyden anlamayan arkadaşlar yerine teknik servis bakıyor olacak hattına. Bizim oralarda santralde çalışma mı ne varmış, onu söyledi arkadaşlar beni arayıp ertesi güne hattınız açılır dediler; iki güne düzeldi gelişme bile oldu :P
Sosyal ağlarda paylaş

lucretia85 said:
Dün geceden beri iki dakikada bir kesiliyor bağlantım.Yeniden bağlandığımda bazen 1Mb yerine 496Kbps,294Kbps gibi hızlarla bağlantım açılıyor.Şu yazıyı bile göndermem 15 dakikamı aldı

Aynı durum bende de var. Birkaç gündür adsl ışığı yansa da ppp bir türlü yanmıyor. Arada gidiyor net, saçmalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam düzeldi sanki bir daha bağlantı kopmadı.Bugün olursa telekomu yeniden arayacağım umarım bu sefer birileri bakar oradan.Şu Gülse Birsel'li Cem Yılmaz reklamlarını görünce tiksiniyorum ayrıca.Böyle insanların bilinçli daha duyarlı olmaları lazım oynamamları lazım bu telekomun reklamlarında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...