Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SimCity 4 Deluxe - nufüs vs

EagleEye

Öne çıkan mesajlar

Quesgi said:
peki ilk kurmam gereken venue ve işyerleri hangileri mesela?

Esas kolay yoldan para kazanmak için, residentallar bi yere, commercial ve endüstüri alanlarını bi yere koy, ve aradaki bağlantıyı sadece tek bir yolla sağla. (evet trafik) Ve o yola toll koy. Yolu paralı hale getir yani. Sonra gelsin paralar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya para için sadece elektrik ve su verin şehre
başka bişi vermeyin
para geldikçe yeni alanlar açın endüstri için falan
nüfus artıyo zaten endüstriye yer olduğu sürece
para gelince de kafanıza göre takılın
ama şehir endüstri yüzünden bok oluyo sonra toparlanabiliyomu emin diilim şu sıralar denemekteyim :P
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar nası insan anlamadım ben. çalışmıyolar, okula gitmiotlar ama sürekli gazinodalar sürekli çocuk yapıyolar. nerden geliyo bu değirmenin suyu. o işyerlerini ayrı evleri ayrı yere yapma muhabbetini de denedim, o da yemedi. hala çalışan eden yok. sıkılmak üzereyim oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

Quesgi said:
bunlar nası insan anlamadım ben. çalışmıyolar, okula gitmiotlar ama sürekli gazinodalar sürekli çocuk yapıyolar. nerden geliyo bu değirmenin suyu. o işyerlerini ayrı evleri ayrı yere yapma muhabbetini de denedim, o da yemedi. hala çalışan eden yok. sıkılmak üzereyim oyundan.

kafirler kafir. camii kur geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...

Gaza gelip yeniden kurdum. Yol ustune kurulan subway&bus addonu indirip mass transit kasmaya calisiyorum. para nasil yaptiysam cok kolay yaptim heh. once bir iki screenshot koyayim.

Sehirin genel goruntusu, goruldugu uzere daha gokdelene falan gelemedim. 90 senelik falan sehir.

Mass transit networku, ayrica orda gozuken noktalar hem subway hem otobus.

Vatandaslarin egitim durumu

Ama gelin gorunki sehirdeki demands bu durumda.

Ne yapsamda zenginleri getirsem bilemiyorum. Vergi indirimine gidemem cunku %1 lik vergi indirimi beni -1000~ zarara ugratiyo, bu arada safety, environment barlari falan tamamiyle sonuna kadar dolu. sirf environment'i bile koruyacam diye tuzlu tuzlu solar power kullaniyorum, dogal gaz varken. Ne yapmali ne etmeli bu zenginleri getirmeli, bi fikri olan varmi?
Sosyal ağlarda paylaş

sirf nam degil zilyon tane addon gerekiyo. biraz cheat gibi gelsede ben industrial daki isleri 4 ile carpan mod kullaniyorum. koca fabrikalarda 30 kisinin calismasi sacma geliyo cunku. onun disinda radical ordinance diye bi mod var mass transit e zorluyosun insanlari, yoksa o kadar kurdugunuz subway falan yalan oluyo millet arabayla gidecem diye tutturdugu icin. simtropolise mutlaka bakin zaten acayip guzel modlar ve custom buildingler var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...