Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ouiknet Kampanya(Bomba)!!

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

Valla şöyle diyim cok fazla ümitlenmeyin arayıp tam adresınıze hizmet verip vermediklerini öğrenin..Bende bizim bölgeye veriyolar diye bi heyecan aradım ama site site protokol imzalayıp hizmet veriyolarmıs..Yani bi yan sıtede varken sizde olmayabiliyor..Kısacası bu olay yayılana kadar paticige üye olan herkesın en az 2 cocugu olur
Sosyal ağlarda paylaş

soyakta oturuyorum göztepe. 3mbit baglantıya yılların sevdası kablonetimi koşarak bırakaraktan geçtim.
çatır çatır calısıyor internetım hiç bi sorun yok. Ayrıca birebir sempatik insanlarla sıcak muhabbetlerım oldu quiknette calısan. Rekabet ortamı gelişeceği için normal ücret olan 39ytl nin düşeceğini iddaa ediler.

Bu işin tek şanssız yanı belli başlı sitede oturmayanların henüz faydalanamayacağı gerçeği.

Çünkü quiknet de sistem belli mesela bizim sitenin tüm apartmanlarına yer altından kablolar düşendi ve quiknet kullanıma hazır hale getirildi. Geçmek isteyen site sakinlerine de uygun fiyatlar sunuldu.

Müşteri kazanmak için öncelikle sitelere fiber kablo çekerler daha sonra işler sokaklara gelir.
Sokaklara sıra ne sürede gelir bilemiyorum ama ben başvurduğumun ertesi günü internetim takıldı. Hızlılar yani.

Aklınızda söyle bir soru olabılır. Quiknet in sistemi farklı olduğu için (kablo hede hödö) yurtdışı çıkışları iyi olabilir mi?

malesef izmirde yaşayan xmbit adsl kullancısı arkadasımla yaptığımız testler sonucu şöyle 2 stats sunayım

quiknet istanbul to london 130 ping
adsl izmir to london 160 ping

quiknet istanbul to nurnberg 61 ping
adsl izmir to london 67 ping

kaydadeğer bi yurtdışı avantajı yok quiknetin ama onun dışında dl sırasında 340kbs yi gördüm upload ım da tıkır tıkır.

Kısacası çok makul olanaklarla güzel birşey sunuyorlar. İkamet ettiğiniz bölgede varsa koşaraktan geçiniz.

sorunuz varsa sorun
Sosyal ağlarda paylaş

rLx said:
soyakta oturuyorum göztepe. 3mbit baglantıya yılların sevdası kablonetimi koşarak bırakaraktan geçtim.
çatır çatır calısıyor internetım hiç bi sorun yok. Ayrıca birebir sempatik insanlarla sıcak muhabbetlerım oldu quiknette calısan. Rekabet ortamı gelişeceği için normal ücret olan 39ytl nin düşeceğini iddaa ediler.

Bu işin tek şanssız yanı belli başlı sitede oturmayanların henüz faydalanamayacağı gerçeği.

Çünkü quiknet de sistem belli mesela bizim sitenin tüm apartmanlarına yer altından kablolar düşendi ve quiknet kullanıma hazır hale getirildi. Geçmek isteyen site sakinlerine de uygun fiyatlar sunuldu.

Müşteri kazanmak için öncelikle sitelere fiber kablo çekerler daha sonra işler sokaklara gelir.
Sokaklara sıra ne sürede gelir bilemiyorum ama ben başvurduğumun ertesi günü internetim takıldı. Hızlılar yani.

Aklınızda söyle bir soru olabılır. Quiknet in sistemi farklı olduğu için (kablo hede hödö) yurtdışı çıkışları iyi olabilir mi?

malesef izmirde yaşayan xmbit adsl kullancısı arkadasımla yaptığımız testler sonucu şöyle 2 stats sunayım

kaydadeğer bi yurtdışı avantajı yok quiknetin ama onun dışında dl sırasında 340kbs yi gördüm upload ım da tıkır tıkır.

Kısacası çok makul olanaklarla güzel birşey sunuyorlar. İkamet ettiğiniz bölgede varsa koşaraktan geçiniz.

sorunuz varsa sorun

hacı satış temsilcisi gibi konuşmuşsun
Sosyal ağlarda paylaş

rLx said:

sorunuz varsa sorun

hass bızım hatun orda oturuyordu da tasındı evden benım eve :D
Sosyal ağlarda paylaş

la allahın dağı ankarada daha yoğun çalışıyolar ayıp ya. merkez banaksı istanbula geliyo aloo,ehe.

benim oturduğum bölgenin adı siteler(bakırköyde). ama bi siteye bile koymazmı insan evladı ya bizde ümitlenelim. türkiyede adsl'in kablonetin ilk geldiği yerlerden biridir diye övünüyoduk fiber lanlada övünsek keşkem.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kullanıyorum, batı atasehirdeyim.

7-8 MB/s gorebiliyorsunuz cok rahat ama rapidden.

aynı anda cekilen dosya sayısını artırınca hızınız da artıo ama bilgisayarınız kitlenio hafif :)

bi filmi dl ye koyup, su icip gelip izleyebiliosunuz :)

full hd projectorle tadınmaz yenmez :p
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:
çankaya'da çok az bir alanda kullanımda daha doğrusu bazı sitelerde bu tarz bir kullanıma sunulmuştur gibi geliyor. daha oran'da bildiğim herhangi bir yerde tellcom hizmeti alan tanımıyorum..

Çankaya da sadece Zirve Kent'te var şu anda...(1 hafta önce öyleydi)

Bireysel (Site harici) dağıtım için 6 ay ÇOK iyimser bir tarih olur dediler... Ama kimse tam bir bilgi veremiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:
Bana görevliler alt yapı telekomdan bağımsız değil demişlerdi,

bağımsız derken tt'nin mevcut hatları üzerinden hizmet getirmemekten bahsediliyor. yoksa türkiye'de altyapı yatırımı yapan her firmanın en az 7 ayrı noktada tt altyapısına ara bağlantı yapması zorunluluğu var. performanstaki artış, bu altyapıya yükün eşit olarak dağıtılmamasından ve bu yeni altyapının taze taze sağlıklı kablolardan ve ara elemanlardan oluşmasından. bu noktada tt'nin de hakkını yememek lazım, şu sıralar pek çok ISP pop noktalarını tt binalarına taşıyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...