Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ouiknet Kampanya(Bomba)!!

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

Bügün bizim sitede tanıtım yaptılar,Şu an için Ankara Çankayada belli başlı yerlerde altyapıyı hazırlamışlar,hızlar 1mbps den başlayıp 100 e kadar gidiyor,kampanya fiyatları şöyle:

1 mbps 29ytl
3 39
5 49
10 69
20 89
100mbps 109ytl

Kampanya fiyatları için 2 senelik sözleşme yaptırıyorlar,ayrıca 100 ytl lik modem+aktivasyon+kurulum ücretsiz ve telefon hattına ihtiyaç yok,veri erişimi ışıkla yapılıyormuş O_O
Bide en güzeli tt net adsl i kapattığına dair belgeni getirirsen +2 ay beleş kullanma olayı yada 5mb ve üstü bağlantılarda 1 milyarlık laptop hediyesi var,gelecek ay bulgaristan a gideceğim için malesef ben başvuramadım :(
,o yüzden kalitesi hakkında bişey diyemem, alt komşumuzu kafalayip ttnetini kapattırıp quicknete geçerebilirsem şükele olcak .
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşın biri kandırma durumu olurmu demiş :D,arkasında tellcom var ve direk turkcell e bağlı ve altyapıları tamamen kendilerine ait ttnet ile alakalı yok(mus),kampanya fiyatları ne kadar bi süre için geçerli onu sormadım,öğrenince yazarım,bu arada dikmende sadece bizim sitede varmuş,burjuva hissettim kendimi :p,kampanyasız tarifede şu şekilde,
49
69
89
109
129
149 ytl
hızları 1,3,5,10,20,100.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
hasta bu adamlar ya.

çankaya tamam, çayyoluda tamam yenimahalle ne ya
adam gibi bi semte hizmet vermiyorlar, yenimahalle dedikleri yerin %80 i kotali internet kullanıyodur ya lol

çayyolu ümitköye yenimahalle belediyesi bakıyor.

bu gibi hat döşeme izin zart zurtu belediyeden alıyorsun.

ondan olabilir mi? :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...