Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Facebook ban

vimpir

Öne çıkan mesajlar

çok fazla add friend isteği göndermeye başlarsan bi süre sonra dikkat et fazla gönderme block yersin gibi uyarılar alırsınız, arkasından Warning! Your account could be disabled gibi uyarılar alırsınız, onunda dinlemezseniz çat die ban geliyor..

düşük cümle olabilir tekrardan okuyamıyorum bile, başım çatlıyor diş ağrısından
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:
çok fazla add friend isteği göndermeye başlarsan bi süre sonra dikkat et fazla gönderme block yersin gibi uyarılar alırsınız, arkasından Warning! Your account could be disabled gibi uyarılar alırsınız, onunda dinlemezseniz çat die ban geliyor..

düşük cümle olabilir tekrardan okuyamıyorum bile, başım çatlıyor diş ağrısından
gecmis olsun abicim eklemedende ilerliyemiyosunki oyundan ekliyip davetiye yollayip siliyorum listede kabarmiyo püf gicik oldum
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:
mesela sen block mu yedin yoksa disabled mi? şu sayfadan* ayrıntılı açıklamaları okuyabilirsin. block yediysen belli bir süre(bir kaç saatten bir kaç güne kadar değişiyor) giremiyorsun sonra aktif oluyor ama disable yediysen tamamen siliyorlar seni

*şu sayfa
http://www.facebook.com/help.php?page=43 beni burayi okumam icin zorluyor
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:
bu disabled oldun anlamına geliyor.. senin yerinde olsam mail atar yalvarır hesabı açtırır(olacağından kesin emin değilim) sonrada ben kapatırdım hesabı, neden sorusuna da çok dandik sitesin kaybol, kaybol ulan.. derdim
ziktirsinler okadar kasmistim oyuna uzuluyorum oyun icin giriyordum siteye:) yemisim facebook u
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:
I'm truley sorry for my lots diyebilirsin...

To Whom It May Concern

My account was disabled by you last weekend.
Actually i didn't consider the messages which appeared on the board.
Because i didn't know i was supposed to do.When i read the help menu
i realised that i've made a mistake.
I really would like to have my account back.
I can assure you that it is not gonna happen again.

Thank you already.

Yours faithfully
Snn...
:D
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:
yok artık, çok fazla insanı eklemekte mi yasak..
dakikada 20 kisi eklerseniz uyari veriyo havas ol hayvancik diye bende nolabilirki diyip devam ettim ekledigimide hemen siliyordum davetiye yollayip ulan su oyunun web sitesi olsada kurtulsam facebook tan:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...