Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Registration Açıldı.

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

_Gandalf_ said:
Arnis said:
Sürekli spam yaparsan keyi aktif etmek icin mail daha cabuk gelebilir.

ne lan bu emme basma tulumbasımı

Malesef öyle. Bana dün 7 saat falan gelmedi key, burada "tekrar denedim 5 dkda oldu" şeklinde haberler çoğalınca ben de 2-3 kere daha denedim, gerçekten 5-10 dakika içinde oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Ankara'da olupta Patch'li Client'i çekebilecek varmı bana ? :D Account herşey hazır ama benim elimdeki Client'in üstüne patch yapmıyor Error veriyor sürekli...
Çekebilecek varsa lütfen özel mesaj atsın ben her türlü gelir alırım yer,mekan vs.. önemli değil arabayla gelirim... Teşekkür Ederim şimdiden ^^
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri said:
betaya girdim bir şekilde pre order boxla bile giremeyen arkadaşlarım oldu bunlar bir nebze

headstart yalan olursa basarım GOA yı

az once 5 tane tab acdım firefox da ard arda 10 sn arayla bidaha godnerdim ondan once 4 ondan oncede 3 defa daha yollamısdım 2 saat icinde ob pre order box sahibiyim ne b0k yiyim ben deli çıkacam oynamak istiyorum acık ve net bisekilde simdi oynamak istiyorum varmı otesi simdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:
şifremi değiştirebileceğim bir yer var mı? oyuna başlamama kararı aldım, çok sarcak hayatımı karartmak istemiyorum. şifremi değiştirebilirsem open beta acc'sini veririm birinize.

şifre degişmiyor benyarım gun ugrasmıstım olmadı. ama vermek ıstersen alabılırım :D register edebildin mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...