Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olm kavak yelleri başlamış

karpuzseven

Öne çıkan mesajlar

cerebralis said:
bi kere su kurbağa kermitin siyah versiyonu resmen...diğer kızlar fena diil ama ikisinin de vücutlar kötü.ı ıhh!!
yemiş yemiş oturmuşlar ama yüzler güzel..esmer olanın gözleri özellikle,sarının da deişik bi havası var..
tartışma bitmiştir dağılabilirsiniz

ya sen ne artis bi karısın ya!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

tatlı su kurbağası..

yaw aslı enver olmayan amma kaprisliymiş o helyum hedesinde..

bi de basit gerçekliklere karşı çıkanlara sopa ile dalasım geliyor.. "bu bende olmuyor" yaw çekemiyorsun ki içine mal! hanım sopamı getir, kavak ağacından olan hani.. sallayacam biraz! bi koyacam zaten kızı yel götürecek. eveeet!
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

abi diziyi izlemiyorum gerçi bi fikrim var ama daha çok facebooktan biliyorum sağda solda görüyoruz. neyse, şu kıza güzel dediniz ya. bak bu kız benim karşıma gelicek tamam mı. önce CÜCCÜKSSSS! hareketi yapıp hafif eğilmesini sağlarım. sonra hani böyle geriye doğru takla atıyo ya cimlastikciler falan, aynı onlar gibin can kulot van dam gibin, geriye doğru takla atarken, sol ayağımla(solağım ben, o daha güçlü) çenesinin altına tekmeyi koyarım. o geriye uçup yere düşünce, hemen yakınlarda yüksek bişeyin üstüne çıkarım, sol kolumu(o da güçlü) böyle bükerek, dirseği ön plana çıkarak, kafasına doğru atlarım. sonra da bedenini alır karanlık bi yere saklarım ki görev bitmeden guardlar görmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...