Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Opel Astra Spyyyy

paramecium

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Hani aramızda Opel sevenler var ya, onlar için de araştırayım dedim :P

Kendisi Finlandiya'da soğuk testine tabi tutuluyor.

said:
2010 Opel Astra will get a very decent interior, which will be made in the same style as that of the sedan Insignia (he comes to replace the Vectra). What should be the basic model and complete list of options is still unclear. This information will be available after 2008 Paris Motor Show. Presentation of the new Opel Astra is scheduled for March 2009.

Render

Spy

said:
The images of the exterior reveal a steeply curved rear-hatch, a swooping roof profile and new shape headlights with LED detailing. The tail lights are seen fairly clearly for the first time, revealing their final shape. Side indicators in the front fenders are visible, as is a greater degree of detail in the front fascia. Chrome strips in the door handles and the A-pillar window beside the side mirror pods round out the details in this latest round of shots.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Saab evet. Infiniti FX35'te de bilgisayar klavyesi gibi 105 tuşlu konsol var :P

Bu çok minimalist tasarımları bende sevmiyorum. Mesela BMW 7 serisinde falan konsola bakıyosun 3 tane çevirmeli düğme görünüyo çok itici geliyo bana.

Yalnız Astra'da abartıya kaçmış bu kadarıda fazla yau.
Sosyal ağlarda paylaş

{Belirtilen link tuttuğu oruç başına vuran mod tarafından ilgili maddelerin ilgili fıkralarını kaynak göstererek silinmiş ve yok edilmiştir. Mod aracını seçememenin verdiği agresifliği de üzerinde taşımaktadır, bundan sebep, link vermekten mümkün mertebe kaçınalım, resimleri koyalım, aya uzak, yere yakın olalım.paramecium}
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...