Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kain

Zerkon

Öne çıkan mesajlar

var işte bir iki kişi daha Kain de , ben Mesela
Tewar diye bir dwarf actim, yakında level 20 olucaz işalah .
sonra oyunda taniştığım Serafettin var , Rorchah var (dogru mu yazdim aceb ) , eee Shalis , Arthad var , Dream var var oglu var , da nicklerini hatıralabildiklerim bunlar.Ha birde Necromundos var.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada madem bi tane dwarf ımız vamış (ki oyunda tanışamadık daha ) neyse
burdan tanıştık işte :P bundan sonra itemler saklanıyooooo
hocam sen bana özelden yaz istersen neler gerekli neler diil ben ona göre vendora hiç satmiim sana veriim hepsini .
hani belki güsel bi staff malzemesi buluruz da bize de yaparsın bi tane neyse
ben heardais elf mage şu an lvl 15 ve cursed tunic kaybettim zaten moralim bozuk uff uff gettiii 75 k neyse hocam sen ne istersen özelime yolla ayarlarız :P[signature][hline]an AmokRunNner
Sosyal ağlarda paylaş

Hehehiyi diyorsunda ben opnu Scavenger yapmayı dusunuyorum , ama sen gene sakla habire cedar staff recipe cıkıyor bana ,ama malzemeolmadığından yapmiyorum , nese cıkarırız birtane daha , yüksek level item icin Seraffetin de Artisan olmayı dusunuyor , ona veririz yapar, Ben scavenger olarak sadece level 1 itemleri yapabilecem .
nese sen sakla recipe cıkarsa oyunda atarım ben mesaj , varsa malzemesi yaparız bi şeyler.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...