Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

volvo s40/s60 Audi a4/a6

Wispy

Öne çıkan mesajlar

opel muhendisleri ve teknik servis elemanı arasında bir konusma:

-yakında opel arabalar dil cıkarabilecek, hatta AI olacak, canı sıkılınca kusecek size kapıları acmayacak, bagajı kafanıza kapatıp saka yapacak, yolda gıderken benzin bitti diye kandıracak, espri yetenegi olacak, bir de soyle yeni bir konsol dusunuyorum f16 pilotlarına ozel, kornaya basınca teybin sesini acabilecek, teyp kafasına gore acılıp kapanabılecek, sonra hatta zamanla evrim gecirerek arabamız dunyayı ele gecirebilecek... elektronik otesi yaptık elektroniiiiik !!!! NİHOHAOHAOHA
- abi gaz teli gene arıza ısıgı yaktı
- sil arızayı ver musteriye, yanınca gene gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Volvo uretim departmanı:

Volva dizaynırı Arnbjörg,mühendisi Kjell ve ford avrupa yetkilisi David arasında gecen dialogdur:

D: (duvardaki tank resmine bakarak) hayırdır beyler, ne guzel bir duvar resmi?
A: o resim degil yeni arabamız
D: biraz agır olmamıs mı?
K: İsvec celigi o isvec celigi. pasif guvenlikte maksimum seviyeye ulastık, biri artık size vurunca direk olecek. airbag falan koymadık, opsiyonel yaptık o yüzden. ayrıca dizaynı cok guzel oldu. araba ne kadar dıkdortgen, o kadar iyi.
D: Pazarlama buna ne diyor?
A: forda bir sorun bakalım hangi motor bu kasayı cekmez dediler.
D: bakayım eski mondeo dan bir seyler ayarlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Yer houston uzay merkezi:

kalkıs kontrol ekip muhendisi Jonathan ve kule kontrol sefi Adam arasında gecen konusma metnidir

-Adam, benden habersiz fırlatıs mı yaptınız?
-Yoooo, hayır?
-Bizim roket havada? hava kuvvetleri gorsel kontagı dogruluyor.
-Ha, yeni model hyundai dir o. bizim roketi de araba sanmıslardır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Opak Siyah. s-line al diye tutturdu kuzenim ama hem 4000 euro fazla tutuyor yaklaşık hem de sert süspansiyon olayından tırstım yine.

Koltuklar da siyah kumaş oldu. Deri çok pis terletiyor benim sırtımı yazın yapışıyor gömlek bayılıyorum.

A4 e bayıldım ama ya, o böyleyse A8 falan nasıldır allah bilir. Ben A8 alcam diye gitsem test sürüşü yaptırırlar mı acaba 1-2 km falan hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...