Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rogue ile druid kesmek

Befounder

Öne çıkan mesajlar

Darti said:
Resto druid i arena da kesmek icin oncelıkle Prowl form da yakalamaya calısın bu modda ıken cheap le gırersınız genelde bır cok druıd cheap e trınket acmaz 4 veya 5 snlık kıdneyınız geldıgı anda trınketı kullanır combonuz olmadıgından heal atar bear form a gecerler arkasından nature grasp ıle sızı entagle e alabılırse beardan cıkmadan form degıstırıp bıraz mesafe acarak cyclone dener cyclone a gırersenız kendını heallayıp cyclone bıtımıne 4 sn lık entagle ı atar ve uzaklasır.
Böle olmaması ıcın ılk entagleden sonra cast e basladıgında shadow step atarak trınketı korur ılk cyclone u gouge keser ıkıncısınden trınketla cıkarsınız.Cyclone da oldugunuz ıcın caster formda olur genelde druıd o sırada 5 snlık bır kıdney daha atarak oldurme sansınız var.
1v1 de dıs etkenler olmadan rogue nın druid kesmesi caster formda yakalama sansıyla ıle dogru orantılıdır.Heal reduce atmazsanız ımkansız gıbı bırsey.

PvP trinketi Cyclonedan cıkarıyormu ?
Sosyal ağlarda paylaş

işin komii ne biliomusn
resto druid fii tarihinden beri boleydi, ne zmana bir kac adam cıktı AMAGAD resto+warrior kombosunu keşfetti
blizzde saolsun ağlamalara sonunda bir iki şeyler karşılık verdi
çostu mıllet
halbukı en basından berı bole,ab de 5vs2 aldıgımızı bılıorm ben druıd ıken arkadasla - pre pre tbc -.
Ayağa dustu druıd,herkes druıd acmaya basladı aynı lock gıbı. Sırf bu yuzden mage actım kı baya az vardı bı ara.

Fazla takılıo ınsanlar aglamalara
Sosyal ağlarda paylaş

Suark haklısın ben druid i twink olarak kasmıştım lvl 39 yapıp bg yapıyordum sonra kastım 70 ledim iyi hoş geldi.. ama baktım etrafıma ne kadar arkadaş varsa cogu druid kasmaya başlamış gün geldi karazhan a 6 Druid gerisi farklı class ile girer olduk.. resto 3 2 tank 1 boomkin derken :P
Sosyal ağlarda paylaş

pretbcde boyle degildi.
lifebloom ve cyclonedur su an druidin olayi, kontrolden cikaran sey ise shapeshift buffi.

diger yandan rogue vs druid duel yapiyorsa[druid restokin oldugunu varsayiyorum.] rogue 4/4+glaives degilse druid kazanir. rogueun yapacagi herhangi bir sey bunu degistirmez. kaybediyorsa druid, kotudur.

feralcharge/swiftmend druid ise manasi bitene kadar olmez ama insect swarmi yoksa[warriorla oynayanlar ya da 3sculer 8/11/42 kullaniyor swarm almadan genelde] buyuk ihtimalle kesemez rogueu su icmeden. dr/trinket sonrasi bir full cyclone+travel escape drink olayina girmesi lazim taze ffle birlikte.

arenada ise is tamamen farkli. arena 1 v 1 degildir. 2 v 2'de bir rogue ve bir restokin druid rakip druidi 20-25k dmg civari bir rakamla kesebilir. bu damagein 12-15ksi roguedan 8-10ksi da restokinden gelir.

druidin manasi biter, lakin diger healerlardan sonra biter arena oyunlarinda. druidin mana burn yemesi icin takim arkadasinin buyuk hatalar yapmasi gerekir[iyi bir druidden bahsediyorum.]. yine de druidi mana acisindan diger classlara gore daha kullanisli bir 2s healeri yapan sey `mana recovery` konusundaki avantajlari ve crowd control ozellikleridir. druidin takim arkadasi cok hasar almaz cunku karsidaki dps drlar disinda surekli control altindadir.

arena icin dahi druid tek 1 kisinin focusuyla olmez, olduyse kotu druiddir. druidi kesmenin yolu 2 v 2'nin 2 kisi oynandigini farketmektir. ya takim arkadasinizdan direk destek alirsiniz ya da onun takim arkadasini zor duruma sokacak isler yapmasini saglarsiniz ve hataya/riskli pozisyon almaya itersiniz.

her ne kadar broken class olsa da[2s ve 3s icin] druid oynamak cok kolay degildir. `iyi druid` diye bir kavram vardir. zaten ladderin tamami druidlerden olusan 2s'de bazi druidler 1500 bazilari 1800 bazilari 2000 bazilari 2200 bazisi 2400 oynuyorsa bunun bir nedeni vardir ve dusundugunuzun aksine bu gear degildir. druid gear dependant bir class degildir[bir yere kadar tabii..].

feral druide gelince oynamayi bilen, cdlerini duzgun kullanan, en azindan pvp geari tam olan vb. bir mutilate rogue feral druidi gayet de kesebilir.

`bizim realmde bir x var yukarda dediklerin olmadan da restokini keser[4/4 glaives].` diyenleri,
feral druid-rogue yumurtasi tokusturmak isteyenleri,
`druidin iyisi kotusu olmaz.` iddiasi olanlari da tournament realme beklerim.

//wish
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
valla hacı
sen bizim Neilyo'yu biliyon mu onun gibi yab
cyclonedayken kidney shot bascan
adam heal cast ederken blind at
sonra adamın warrior partneri bladestorm açınca hemen dismantle yap

arena sözlüğüne "to neilyo" diye geçmiş bişi bu.
adam öyle fena.

bilmiyorsan neilyo kim ya da bütün bu ironik mesaj ne demektir
o zaman oyunu birak =(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...