Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rogue ile druid kesmek

Befounder

Öne çıkan mesajlar

Pvpdeyiz bir gün bi baktim druid atiyla geliyor bende invis invis bekliyorum sen buna atarin bi sapi
2combopoynt cheap şat şiv bi baktim ucuyorum havada 1 druid daha gelmiş birbirlerini heallediler bunlar
root felan attilar bana moonfire spamliyorlar
birine bi atarsin blindi
ötekinin yanin şadowstep
böbrek şat (5 combo var zaten)
bunu kesersin
öteki başlar kaşmaya travel formla kendi adamlarina doğru hemen vaniş sprint
yanindaki bütün adamlari sirayla sap
kestim tek tek 5-6 kişiyi
ama improve gouge cok önemli
sap bozulduktan sonra hemen gouge atmak lazim
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Yanlış okumuyorsunda sebebi basit bence. Son sayfaya gelip son sayfanın ilk mesajını görünce, altında gülmüşler demekki dalge geçmiş herkez :D. Dur bende cevap yazayımdan ibaret biraz. Tüm mesajları sırayla okuyunca imkansız yani ciddiye almak.

Yok direk o yazıyı gördüm cons eşek kadar alıntı yapmış, ciddiye aldım. Olsun benim de nur topu gibi bir fail'im oldu asdassafa
Sosyal ağlarda paylaş

Resto druid i arena da kesmek icin oncelıkle Prowl form da yakalamaya calısın bu modda ıken cheap le gırersınız genelde bır cok druıd cheap e trınket acmaz 4 veya 5 snlık kıdneyınız geldıgı anda trınketı kullanır combonuz olmadıgından heal atar bear form a gecerler arkasından nature grasp ıle sızı entagle e alabılırse beardan cıkmadan form degıstırıp bıraz mesafe acarak cyclone dener cyclone a gırersenız kendını heallayıp cyclone bıtımıne 4 sn lık entagle ı atar ve uzaklasır.
Böle olmaması ıcın ılk entagleden sonra cast e basladıgında shadow step atarak trınketı korur ılk cyclone u gouge keser ıkıncısınden trınketla cıkarsınız.Cyclone da oldugunuz ıcın caster formda olur genelde druıd o sırada 5 snlık bır kıdney daha atarak oldurme sansınız var.
1v1 de dıs etkenler olmadan rogue nın druid kesmesi caster formda yakalama sansıyla ıle dogru orantılıdır.Heal reduce atmazsanız ımkansız gıbı bırsey.
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde ben arenada icinde rogue olan setupları sevmem.Roguelerın cok fazla secenegı var her an bır sey yapma sansları var.Cos acıp cc lerı resistler, evasion acar, entagle e alırsın shadow step atar,warrior u poisonlar %70 yavaslatır warrior onu %50 anca yavaslatır,vanish atar cıkar bir daha cheapten stunlock a baslar,blind atar,gouge atar,kidney atar,kick atar 3 sn cast yapamazsın v.s.

Rogue harıcı benı shamanlar zorlar(purge) warlockun pet i sorun olur silencedan dolayı mesafenı korursan fear yemezsın,priest yazık : ) ,mage line of sight ,paladin 3 tustan olusan sınırlı pvp secenegı ıle manası bıtene kadar vurulması gerek bı class ,warrior ms degılse pek sansı yok retri pala ciddi bir sorun ama druid ler icin slow efecti kalkmıyo iyi vuruyolar entagle yemıyolar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...