Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC Touch Diamond 4 GB

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

son bir iki gündür bu telefonu nedense çok düşünmeye başladım içimde dert oldu çok kararsızım. bu telefon hakkında bilgisi olan ? veya kullanmış/kullanan arkadaşı olan var mı ?

Resim

Video : http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/233dde1b2ba45f6344ef731b298ab01d9635346c800b28b61ca68b8a40336808ab7dae1f43a291ff19131

ürüm özellikleri tıkla

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Bunu bilmiyorum ama bir arkadaşım kullanıyor HTC. Eski p900 kullanıcısı olduğum için ilk el yazısına baktım; rezalet. Anlaması için kaligrafi dersi almış olman falan lazım ayrıca çok yavaş algılıyor. Diğer hiç bir özelliğini bilmediğim için bir şey diyemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşımda denedim dün. Telefon gerçekten şık gözüküyor bu tarz özellikleri barındıran bir telefon için. iPhone daha güzel ama bu çok daha şık ve elit. Ekran bana biraz ufak geldi iPhone kullanmaya başladığım için eski samsungun olsaydı rahat ederdim. El yazısı tanıma yine yavaş geldi bana. p900 kullanıcısı olduğum için rahat ederim kalemle die düşündüm fakat parmakla dokunmak daha rahatmış ekrana ondan kalemden biraz rahatsız oldum ama eminimki 2 güne çok seri kullanabilecek şekilde alışırsın. Menüleri biraz karmaşık geldi bana açıkçası ama bu yine iPhone'un rahatlığından olsa gerek. Daha fazla özellik olduğu için bi curcunaya düştüm. Net browser ına bakmadım. Ama el yazısını denemek için bi mesaj atayım derken baya uğraştım yeni mesaj açmak için, arkadaşım da bi 2 sn duraksamadı değil hani.

Ha bide arkası o kadar üçgenli fln gözükmüo.

Denemeden alma bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...