Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Ya şöyle bişi var hakkaten: Bir takımın başına yeni geçtiğinizde, ya da takımın iskeletini çok değiştirdiğinizde vs uyum süreci oluyor, takım oturana kadar bir süre bocalıyorsunuz (bunun için algoritma var yani oyunun temelinde) ama bu bocalama ayarlarını save bazında değil de genel oyun bazında yapıp da ne bileyim bir oyundan diğerine geçerken o bocalamanın tekrarlanmadan takımın oturmuş olması gibi bir bug var mı o konuda bilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Eralp said:

Stade rennais' den 6 yemişsin dostum ne gol yememesi :D .

iş kazası o ya :p hani bahanemde yok defans full kadro çıkmıştı. gollerde çok basit ve hep aynıydı :(

@rewe onu ben şu yukarda gördüğün save de çok kötü bi şekilde yaşadım. yani holosko-vantagiatto ikilisini sattıktan sora aldığım yeni yabancılardan sonra ligin başında çok kötü oynuodk ama sonra yukardaki seriyi tutturdum.

aynısını bir sezon öncede yapmıştım ama.

@eralp

bir sezon önce clean sheet'i 29 leo franco'nun ve yediği gol sayısı 11. toplam 33 maçta. ama ortalaması 7 bile değil. defans iyi :p
Sosyal ağlarda paylaş

2011/2012 sezonunda inanılmaz şeyler oldu benim oyunumda
gençlerbirliği ve kayseri şampiyonluğa oynuyor,hele kayseri bi regen bulmuş önüne geleni deviriyor.
ben bile zorlandım
ayrıca ilk defa transferlerim elimde patladı,memnun kalmadım
kısmet : /

bu arada,zamanında bi scout almıştım statları iyi diye
harbide iyi scout JPA 17 JPP19 fln
bayada iyi iş çıkartıyor
facepack yükledim
bi baktım rastalı mastalı bi herif
ya bu kimdi ya dedim
Christian karembeu'uymuş
hiç dikkat etmemiştim herifi yıllardır çalıştırıyormuşum fenerde
çok hoşuma gitti
Sosyal ağlarda paylaş

Hele şükür ligin bitimine 3 maç kala resmi maçlardaki ilk 2 farklı galibiyetimi aldım.

Bülent Korkmaz gibiydim valla, tek farklı galibiyet, beraberlik, tek farklı malubiyet sadece.

Tüm maçlar ucu ucuna geçiyor, sinir harbi tam. Stresten saçlarım beyazladı be :D

2. liğe de çıktım güzel oldu. Bu formu sürdürürsem play-offlara kalıcam gibi. Ama ilk 4-5 takım inanılmaz yakın puanda birbirine. Bakalım nolacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Hoffe de 1. yılı 10. olarak bitirdim.Bir sürü oyuncu aga bana müsade dedi bende aklıma yatanları 10 milyon eurodan fiyata koydum bazıları epey ağladı örneğin obası ve carlos eduardo ikisini de 10 ar milyon euro ya sattım onların yerine antonio valencia (ki gerçek hayatta man utd alacak galiba bu adamı)ve wagner diye bi adamı aldım amc de lazımdı onun içinde willians santana diye bi adam aldım

transferin bitimine 2 gün kala maçta baktım bizim türkte iş yok gittim benaglio yu son gün aldım hem böylece ben çok iyi bi kaleci aldım hemde wolfsburg kalecisiz kaldı :D :D :D

Toplam 41 milyon euro harcadım transfere bakalım ne olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Uuzun uğraşlarım sonunda Bank Asya 1. ligine çıkmayı başardım. Bayağı zor oldu, bayağı kastım ama sonunda ite kaka, ucu ucuna oldu. Takımın wage bütçesini aştığım için parasızlıktan kırılıyodu, çıkamasam heralde batacaktı takım, ama hayatımı feda ederek başardım diyebilirim. Birkaç sene yaşlanmışımdır son maçlarda. Hayatım karardı çıkartacam diye be...

Parasızlıktan bütçe veremedi kulüp, 16k anca, o da işe yaramaz zaten, beleşlerle idare edicez. Allahtan wage bütçesini arttırdılar biraz.

Kaleye artık 38'ine gelmiş ve genel olarak ligde çok iyi olmasına rağmen son birkaç maçtır aksamaya başlayan Ali Uyanık (Allum Boukar) yerine eski CM'lerin ünlü kalecisi Gökhan Tokgöz'ü getirtiyorum anlaştım. Ayrıca Sol tarafım komple rezildi. Sol kanada Hasan Şaş'la anlaşmakla kalmadım, defansı kurtarmak adına (as stoperimin tacklingi 9 markingi 7'ydi düşünün) yine süper ligden bir başka beleş transfer Traore'yi aldım. 2. yabancı hakkım olarak da Brezilyalı 23 yaşında ve dehşet statlere sahip (korkuyorum kesin gizli statleri rezil yoksa beleş olmazdı) bi adam aldım böylece sol tarafım güzel oldu. Eski CM'lerin efsane ismi, şimdilerde pek iyi durumda olmayan Okan Yılmaz'ı da alarak forvet hattımı zenginleştirdim (adam bulamıyodum). Alabilirsem 1-2 transfer daha yaparak bitiricem transfer dönemini. An itibariyle Gökhan Zan ve Nobre boştalar, ama haliyle daha Bank Asya'ya yeni çıkmış takıma hiç yanaşmıyolar. Biraz bekliyip tekrar zorlarım, biri gelse dehşet olur.

Nokta transferler yapıyorum tam ihtiyaç olan yerlere güzel olacak gibi kadro hehe
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşla oynuyodk aston villayı aldm . yne oyundan sogudum. her zaman oldugu gibi iyi oynayan bi oyuncum varsa anında sakatlanıyo ashly young 7.65 flndı ligde adam 3 ay gitti geldi 2 hafta gitti ilk maçına çöktı 4 ay daha gitti. yerine transfer yaptım tam gelceği gün 10 hafta sakatlandı. Her maç sakat sakat ligde 2.yken bianda aynı taktikle 10 maç kaybetmeler pf. sırf saygımdan oynuyorm fm serilerine su salak oyunu . baydım
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh ümidim bu, bakalım. Daha fazla yabancı alamıyorum maddi olarak göçmiyim diye. Nobre'yle Gökhan Zan'ı bana yar etmediler, Nobre Kayseri'ye gitti, Zan'ı da gerçekteki gibi free transfer olarak GS aldı :D

Hasanın özellikler düşmüş biraz, bi süredir boştaydı ama idare eder hala.

Son olarak forvete Gökhan Kaba'yı alarak transfer sezonumu bitirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

ŞL'de finale kadar çıkabildim
finalde arsenalle oynuyacağım
hiç şansım yok,doğruya doğru
ama oturup deniyim dedim,save aldım maçtan önce
ne yapsam nası bi taktik koysam yenerim,en azından farkla yenilmem diye.
hiç birşey tutmadı 10 kere load ettim hepsinde 3-4 farkla yenildim
farkla dediğim gol fln attığımda nadir oldu
bitek bitanesinde uzatmalra götürebilecektim,faul yüzün den golüm sayılmadı,bende yeter artık bu sevda diyip denemeyi sonlandırdım
ama uyuz oldum valla
2 atılır
3 atılır
ama 4 atılırmı kardeşim
her maç 30-40 metreden bir gol kesin geliyor zaten
tey tey

OHAOAHOAHOAH
OAHAHOAHOAHOAHOAH

SON BI LOAD YAPIP DENEMEDIGIM TEK SEYİ DENEDİM
10-11 laodımda hep defans hep counter attack footballı oynadım
bu maç saldırın koçlar mentalitesiyle girdim
şu an dakka 26 ve 2-0 öndeyim
2 godle eze eze atılan klas goller,duran top korner fln değil
of of
yenersem kabul edip devam etcem
hakettim ulan

sonuç : yine 30 metreden yenilen bir golden sonra 91. dakkada nelson rivasın arsenale hediye ettiği penaltı sayesinde uzatmalra giden maçı kaybettim
herifte üzüldü,bu yüzden takımı bırakıp gitcem dedi
o kadar sinirliyimki yollayacam bende
yaktı beni pis zenci
Sosyal ağlarda paylaş

zenit'le uefa'da 5 kere load ettim bende ama hep saçmalık,12 dakika da 4 yediğim (ilk 12 dakika) maç bile vardı.Sonra taktiğimi komple değiştirip sergen yalçın'a seçtirttim oyuncuları,iki maçta da çaktım asdfsfsd

Finalde atletico çıktı bunda load yapmayacam,iyi birşey değil.Save alıp çıkmıştım girip devam edeyim bari adsaf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...