Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Robihno' nun karakteri pek iyi değil. Az yedek tutunca hemen mutsuz oluyor ve stabil bir oyuncu değil. Bence onu da satmayı düşünebilirsin. Şu an,

Marquinhos-Hulk
Yuri Zhirkov - Miguel Veloso - Ignacio Camacho - Lautura Acosta
Juan Manuel Vargas- Domenico Criscito - Federico Fazio - Darijo Srna

olaraktan oynuyorum. Arsenal çok zorluyor beni sadece. Onun dışında ligte 20 küsür maçtır yenilmiyorum. Marquinhos ile Hulk çok iyi anlaştılar o yüzden Cardozo' yu bir süre yedek tutmam gerekti. Ancak biraz daha hızlı olsa en iyi forvetim bariz o. Bitiriciliği çok iyi.

Cardozo için şöyle bir maç linki vereyim oradan izleyebilirsin :) ,
http://rapidshare.com/files/246105956/Deportivo_v_Man_City_oscar_cardozoooo.pkm.html
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

demirören matayı bana sormadan sattı. bütçeyi rezil ettim ahahaha dean ashton da gitmek üzere. para da yok adam alamıorm. tüm takımın taliplisi var :(

aman salla matayı uyuz oluyorum ben ona
şanlı fnerbahçeme bi türlü gelmiyor çünkü :P
orchisii mi ne bi kaç sayf once yazdıım bi sol açık var onu al hiç aratmaz matayı

benim takımımda bir süre önce abaza mahallesinde kız yurdu gibiydi
ya wnt yada satmadığım için unh
bala göte euro super cup'ı alınca hepsi mutlu oldu yeni kontratlar imzaladım küsler barıştı
şimdi içim rahat
Sosyal ağlarda paylaş

NoS said:

Keirison nasıldır beyler en son adam hakkında gerçek dünyada yeni kaka fln diyorlardı bastım bütün parayı beni utandırmaz dimi ?

iyidir,ünlü silinen hoffe save'ime gitmeden önce almıştım,4-5 maç gördüm ama iyi oynuyordu.

Marquinhos'da çok iyidir ya,Bobo-Holosko-Seleznyov olunca almak istemedim ama Shaktar kaptı hemen Seleznyov'un yerine,deli gibi oynuyor orada feci talibi var,pişman oldum almadığıma :)

Neyse devma edeyim,O günden beri hiç oynamadım Everton'la yarı final maçı çakayım bi
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

NoS said:

Keirison nasıldır beyler en son adam hakkında gerçek dünyada yeni kaka fln diyorlardı bastım bütün parayı beni utandırmaz dimi ?

iyidir,ünlü silinen hoffe save'ime gitmeden önce almıştım,4-5 maç gördüm ama iyi oynuyordu.

Marquinhos'da çok iyidir ya,Bobo-Holosko-Seleznyov olunca almak istemedim ama Shaktar kaptı hemen Seleznyov'un yerine,deli gibi oynuyor orada feci talibi var,pişman oldum almadığıma :)

Neyse devma edeyim,O günden beri hiç oynamadım Everton'la yarı final maçı çakayım bi
Ahahah herkes bu adamı hoffe ye mi alıyor ya benden aynene hoffeye aldım eduardo costa yı da aldım luiz gıcıklık çıkardı şimdi satacağım ite bak ya adam sanki dünyanın en süper adamı 20 yaşında yerinde durmuyor
Sosyal ağlarda paylaş

7 ülkeden 18 ligli oyunumu açtım.

Zor olsun diye Türkiye 2. liginden (süper değil 1. değil 2. yani aslen 3.) İstanbulspor'u seçtim. Kadrosu rezil, ama beklenti şampiyonluk. En azından bir üst lige çıkmak. Bütçe falan yok tabiii patladık fena halde.

Takımın hali içler acısı, Serkan Atak (yıllardır orta sıra - 2. lig takımlarında vazgeçemediğim adam) hariç dişe dokunur adam yok, Kaleci Ali Uyanık (ya da orjinal adıyla Alloum Boukar) eski formundan çok uzakta, yaşı 40ına yaşlanmış. Ama mecbur o var tek. Yedek kaleci hentbol kalecisi Atakan'ın yeğeni zira.

Takımda bek yok yahu ne sağ ne sol...

Üstüne yabancı yasağı da tuz biber ekti. Boştaki takımsız Türk oyunculardan pek çok isimsiz transfer yaptım kanatlara, göbeğe, beklere. Bir de forvet aldım. İsimsiz falan adamların arasında en büyük başarım Fatih Sonkaya'yı takıma katabilmekti. Bir de ortasaha göbeğine Jaser Takak isimli bir gurbetçi aldım. Aykut Kocaman afferin lan turnayı gözünden vurdun dedi. Tüm takiği onun üzerine kuruyorum şimdilik. Tüm paslar ona, free role oynatıyorum. Fena değil kıvırır heralde.

İkincil olarak kiralık oyunculara yöneldim. GS'den Aydın, Semih Kaya, Aykut, Orkun, Yaser; FB'den Yasin, Volkan Babacan, Gürhan Gürcan, BJK'dan Aydın Karabulut ve ismini unuttuğum bi adam, TS'den 1-2 oyuncu ve Bursa'dan Sercan & Volkanı kiralamaya çalıştım. Bakalım neler isteyecekler. Cevap bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ben İstanbulspor'a BJK'nın Porto'nun sağ beki Fatih Sonkaya'yı getirmişim senin dediğine bak :P

Hazırlık maçları bitti hadi bakalım... Birkaç ufak rötuşla lige hazır gibiyim. Grubumdaki Mersin İdman Yurdu'nun hem Altan Aksoy hem de Zafer Biryol gibi 3 büyüklerde oynamış 2 milli oyuncuyu barındırması tırsıtmıyor değil tabii.

Uşakspor'u 2-1 yendikten sonra Süper lig takımlarından Antalyaspor'la son dk'da yediğim golle 3-3 berabere kalıp, ardından Kocaeli'ni 2-1 yendim. Tam işler yolundaydı ki sonraki hazırlık maçım Galatasaray'la olunca 5-1 yenildik (eee, Milan Baros bu, bizim ali veli tutamıyo tabii hat tricki koyuyor). Neyse, çabuk toparladım. 1 üst ligimdeki ve süper lige çıkma favorilerinden Bolu'yu 2-0 yenip son maçımda da yerel takımlardan Tepecik Belediyesporu aynı skorla 2-0 devirerek başarılı bir hazırlık dönemi ortaya koydum.

Şanssızlık, 1 forvet ve takımdaki 3 sol kanat birden sakatlandı maçlarda, 2si aylarca yok 1i 2 hafta... Artık onlarsız idare edicez bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

fatih sonkaya benm save'de de öyle bi takıma gitti ki zaten :p abdülkadir kayalı'yı herkese öneririm bu arada...

dur bakalım Lazio araya girmezse bombayı patlatıcam.

edit: bu arada misal transfer listesinde ki kişilere bakarken, unrealistik'in tikini kaldırın öyle aratın. çünkü hepsi geliyor yani, o yüzden bomba diyorum :p

edit 2: 250k istemesine rağmen aylık 210 verebiodm ama kabul etti. para bulma çabalarım vardı, delgadoyu sattım ama tüm parayı ülker aldı içimde patlıyor derken, ona verilen aylıktan bütçeye para transfer ettim. şu an ayın 31'ini bekliyorum transferin bitmesi için. transfer bittiğinde yazıcam ismi :p
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Şanssızlık, 1 forvet ve takımdaki 3 sol kanat birden sakatlandı maçlarda, 2si aylarca yok 1i 2 hafta... Artık onlarsız idare edicez bakalım.

abi su sanssızlık değil ya. ben her maç bi gazi veriorm resmen. takımda adam kalmadı bi ara u18den falan almaya basladım. yedeklerde adam yok. değişiklik yapamıorm artık maçlarda nerdeyse. ve bu sakatlıkların nerdeyse hepsi maçlarda oluo. bi sakatlanan aylarca haftalarca sakat.
Sosyal ağlarda paylaş

birileri alıcaktı zaten :D

bu arada rekorumu kırabilicek miyim bilmiyorum ama ligde 13 maçtır gol yemiyorum. rekorum 14 idi, 2 de tr kupası ile 16 idi.

aslında sanırsam bunu tr kupası ile kırdım 17 maçtır filan gol yemiorz :D

edit: şimdi baktım 19 maçtır oplamda gol yemiomumş :D 30.11.2011'den beri :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...