Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

ALLAHIM

josico ve maldonado varya..

-sercan yıldırıma josico + 1.3m sterlin fln öneriyorum,abi 1.3ü ver josicoyu verme diyorlar,haklılarda.

-maldonada, neyseki mallığının farkında,yeni sözleşmede eski maaşının &50sini istedi,vermedim tabi.

-deivid bütün sezon sakat şimdi 2milyon sterlin para istiyor yıllık oynamak için

-lugano,volkan ve selçuk 4 kat daha fazla para istediler yeni sözleşmelerinde.

-şampiyonlar liginde olm. marsilya,werder bremen,barçalı gruptan çıkıp elemelerde RM'yle eşleşip penaltılarda elenen
ligde 16. haftaya 4 beraberlik 12 galibiyetle giren bana aziz yıldırım transfer gelirlerinin %60ından fazlasını kullanmama izin vermiyor.

fenerbahçeden nefret etmeye başladım.

-semih 10 maç boyunca gol atamadı,guizayla birbirlerini parmakladılar,ne yapsamda bunları golcü yapamadım.

-emre hep sakat

-klübün backroom staffları kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

ALLAHIM

josico ve maldonado varya..

-sercan yıldırıma josico + 1.3m sterlin fln öneriyorum,abi 1.3ü ver josicoyu verme diyorlar,haklılarda.

-maldonada, neyseki mallığının farkında,yeni sözleşmede eski maaşının &50sini istedi,vermedim tabi.

-deivid bütün sezon sakat şimdi 2milyon sterlin para istiyor yıllık oynamak için

-lugano,volkan ve selçuk 4 kat daha fazla para istediler yeni sözleşmelerinde.

-şampiyonlar liginde olm. marsilya,werder bremen,barçalı gruptan çıkıp elemelerde RM'yle eşleşip penaltılarda elenen
ligde 16. haftaya 4 beraberlik 12 galibiyetle giren bana aziz yıldırım transfer gelirlerinin %60ından fazlasını kullanmama izin vermiyor.

fenerbahçeden nefret etmeye başladım.

-semih 10 maç boyunca gol atamadı,guizayla birbirlerini parmakladılar,ne yapsamda bunları golcü yapamadım.

-emre hep sakat

-klübün backroom staffları kötü.

E inanılmaz gerçekçi işte oyun.

Josico-Maldonado kötüler, farkındalar bunun, Deivid hep sözleşmede sorun çıkartıyo, yeni bir şey değil, daha geçenlerde haberi çıktı alexin parasıyla kendininkini kıyaslamasına dair

- lugano volkan ve selçukla hala anlaşılamadı, hatta lugano elden gitti gidecek, volkan hala belirsiz, selçuk en son ne oldu bilmiyorum

- aziz yıldırımın kulübün borçlarını gizlediği haberleri çıkıp duruyo oraya götürüyodur paraları :P

- emrenin ayda bir nükseden kronik sakatlığı var kasığından.

- backroom staffları hep kötüydü fenerin, altyapıdan oyuncu çıkaramamasının birinci sebebi bu zaten

:)
Sosyal ağlarda paylaş

tuttuğu takımın menejeri olmak ne zevkli şeymiş , 2-0 geriden gelip 27. dakikada 10 kişi kalıp deplasmanda 3-2 yenince gaziantepi , gerçekte maç kazanmış gibi sevindim.. yeniden başlıyormuş gibi hissediyorum oyuna :D

napoli maçı var sırada :)

yine ilk yarı 2-0 geriye düştüm deplasmanda. ufak dokunuşlarla takımı canlandırdık ve 2-2 bitti maç. gökhan zan 78de kırmızı gördü , yine 10 kişi kaldık.

durmak yok yola devam!
Sosyal ağlarda paylaş

"abartı" sakatlık konusunda her zaman şanslı olmuşumdur.. 2008 demosunda abartı sakatlık sorunu yaşadım sadece ; 2009 başından beri ise karşılaşmıyorum. mesela şu anda oynadığım oyunda da en fazla 10 gün sakatlandı oyuncular.. sakatlık "abartı" derece az yani :) aman maaşallah :)

bu arada napoli ile 0-0 berabere kaldım kendi sahamda. uefanın en büyük süprizi ise sivasspor "milan" ı eledi , AC milan olanı :) ligde de dolu dizgin gidiyoruz , ali samiyen beraberliğinden sonra kadıköyden 0-2 lik skorla galip ayrıldım. zapo , cisse , holosko , bobo , ekrem ve erkan zengin takımın en iyileri. tello ise inanılmaz formsuz. devre arasında yolcu abbas , isteyeni de var.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

ciddi ciddi tuttuğun takımla oynamak gibisi yokmuş ben bunu anladım. city of heroes bıraktım warhammer 2 bıraktım yine fm oynuyorum heh

fm 2009 için tezahurat sesleri eklemek mümkün mü? kartal gol gol gol sesleri eşliğinde oynamak istiyorum maçlarımı :D

ben fm adı altında oyun ilk çıktığında yada ondan sonraki senede bjk ile oynarken; ilk sezon uzatmaların son dakikasında tümer'in serbest vuruşu ile gelen şampiyonluktan sonra evde turladığımı hatırlarım. gooooooool diye

bunu yeni keşfetmiş olman senin adına talihsizlik olmuş :D daha eğlenceli oluyor oyun böyle oynayınca :p
Sosyal ağlarda paylaş

sizin adınıza sevindim
şahsen ben fenerbahçeden soğudum :D

ve evet lig BAYA dandik
ilk defa TSL'de oynuyorm,ilk defa bir türk takımıyla oynuyorum,22. hafta hiç yenilmedim,save-load flnda yapmıyorum
4 beraberlik var ama hiç yenilmedim.
taktik flnda hiç kasmadım wigan için yaptıgım taktiği oynatıyorum sadece bi şekilde oluyor :D

bi dakka

bi dakka

invalid sml parser fln diyor save game'i açamıyorum

lan 10 tane save gameim vardı hiç birini görmüyor

LAAAAAAN
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

tunch said:

ciddi ciddi tuttuğun takımla oynamak gibisi yokmuş ben bunu anladım. city of heroes bıraktım warhammer 2 bıraktım yine fm oynuyorum heh

fm 2009 için tezahurat sesleri eklemek mümkün mü? kartal gol gol gol sesleri eşliğinde oynamak istiyorum maçlarımı :D

ben fm adı altında oyun ilk çıktığında yada ondan sonraki senede bjk ile oynarken; ilk sezon uzatmaların son dakikasında tümer'in serbest vuruşu ile gelen şampiyonluktan sonra evde turladığımı hatırlarım. gooooooool diye

bunu yeni keşfetmiş olman senin adına talihsizlik olmuş :D daha eğlenceli oluyor oyun böyle oynayınca :p

ya cidden öyle,bende tüm serilerde ilk bjk ile başlardım sonra başka takımlara geçerdim.Bu sene nedense 2 kere sıfırdan hoffenheim ile başladım,sonra leeds ile biraz oynadım ve bıraktım pek sarmadı son iki oyunum.Şurada sizler falan tekrar BJK ile başladık vs. diyince bende açtım başladım ve 2 gündür başka şey yapmıyorum.Çok eğlenceli birşey ya,

Bu arada o sevinme olayını ben UEFA yarı finalinde Fener'le eşleşip,yendiğimde yurtta yapmıştım.Millet bakıyordu bu ne lan diye sdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

sezon ortası transfer dönemi geliyor bakalım.. bobo delgado telloya talipler var , yerlerine adam bulabilirsem satmayı düşünüyorum. bu arada abdurrahman dereliyle de sezon sonu için anlaştım , bedavaya gelicek. sağ bek sıkıntım vardı iyi oldu. hayrettini de aldık mı , sol bek de idare eder seviyeye gelir.

edit : şimdi farkettim. neden türk vatandaşlığı alma süresi 10 sene? benim bildiğim 5 sene türk olma süresi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...