Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

9.2 patchi için 'winner' bir taktiğe ihtiyacım var.Galatasaray'da bir türlü başarılı olamadım,sezon sonunda hep tökezleyip veriyorum şampiyonluğu.İlk sezon şampiyon olma fetişim var,hep baştan deniyorum.Sağlam bir taktiğe sahip olanların veya GS ile başarılı olmuş arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Off.

QPR ile başladım ben.

4-2-3-1 oynatıyorum. 2 maçı 1-0 aldım ligde oyun eh işte seviyesinde idi. son maçı 1-0 kaybettim ama herifler 325325 gol kaçırdı ve kaleye şutum 0 (yazıyla sıfır) baya bir tepki koydu taraftar lol. =p

son patchden önce bu kadar kötü değildi bu taktik ya, nerf mi geldi nedir :p
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:
valla ben yine işsiz başladım baya bi süre sabrettim yine lig sonuna doğru coca-cola league 2 den media predictionu 4. olan ama küme düşme mücadelesi veren wycombe'dan kabul gördüm. önceki menejer öpmüş atmış takımı iyi ki 1 haftalık free transfer periyodunun tam öncesinde geldim biraz düzelttim takımı asistan menejer bile yoktu diğeri kovulunca kaçmıştır muhtemelen dedim yenisini aldım. şimdilik iyi gidiyoruz seneye şampiyonuz kesin =)

bi de 25 lig açık large database oyunda hiç yavaşlama yok yine başarılı sigames bu konuda. aferin.
heheee yok 2 saat sürdü hevesim yine :(
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:
istediğin , verdiğiğn direktifleri sahada görebiliyo musun doruk?

Bunu oyunun her versiyonunda söyledin. Ben sadece orjinalini ve tek patchlisini oynadım. Her seferinde de istediklerimi aynen uyguladılar. Takım da Newcastle, regen manyağı yaptım 21 yaş ortalaması takımın. Yani Madrid'le oynama durumu falan da değil. Bence oyuna laf atmayı bırakın abi..
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
tunch said:
istediğin , verdiğiğn direktifleri sahada görebiliyo musun doruk?

Bunu oyunun her versiyonunda söyledin. Ben sadece orjinalini ve tek patchlisini oynadım. Her seferinde de istediklerimi aynen uyguladılar. Takım da Newcastle, regen manyağı yaptım 21 yaş ortalaması takımın. Yani Madrid'le oynama durumu falan da değil. Bence oyuna laf atmayı bırakın abi..

peki :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunu oynamayı , dakika 86da çok büyük risk alarak anca attığım golün ardından , taktiğimi değiştirip ; gereken uygulamanın devreye girmesini beklerken yediğim golden sonra bıraktım.

yok yani 12. senesinde artık bu tip şeyleri aşması gerekirdi , çok daha basit şeylerle , oyunu "yenilemeyen" yeniliklerle geldikleri sürece , bu sıkkınlığım(ız) geçmiycek.

- hala takım antrenmanı ile kişisel antreman ayrılmamış durumda.. defans oyuncularına "set pieces" antrenmanı yaptırmamız gerekmiyor , çünkü corner ve set pices özelliği onlar için gerekli değil. peki bu takım duran top organizasyonu çalışmıyor mu?
- çok basit bir eksiklik : duran top /korner varyasyonları. bir takımın maç içinde duran toplar için sadece 1 varyasonu mu olur? rakip takımlar her korneri ayrı şekilde atıyor , ama bizim değişiklik yapmamız için bütün sistemle oynamamız gerekli.

- maç motoru ne kadar gerçekçi dense de yine de gerçekten çok uzakta. dünya üzerinde görüğümüz gollerden kaçını görebiliyoruz/hayal edebiliyoruz?

- eski cm serilerinde olan "with ball" - "without ball" taktik seçeneklerini bıraktım , oklarımızı bile elimizden aldılar.oyuncuma pozisyona göre nerde durması gerektiğini söyliyemiyorsam , nasıl teknik direktörüm ben?

geriye gidiyor iyicene oyun. işin özeti bu. azmo görürsen , bu yazdıklarımı beta test forumların yazabilirsen sevinirim. devler'in biraz da dikkat ediceğini sanıyorum orda yazılırsa :)

nilep'in dediği gibi laf etmeyi bırakmalıyım , çünkü oynamıyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 08 e david villanın 5 şutunun 4ü gol olduktan sonra ara vermiştim baya bi. load save yapan biri dğeilim ama denemek için 4-5 kere yaptım ve toplamdaki tüm maçlarda valencia'da sadece villa şut çekti ve her möçta 4 yedim. toplamda da ya 4 ya da 5 şut çekmişti. chelsea idim bende bu arada.

oyunda bazı şeyler hep oluyor yani oyun öyle olmasını isterse oluyor. onu değiştiremiosn.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...