Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Birde fm08'in zorluğundan ziyade bir adaletsizliğinden bahsedicem. Herkes ottan boktan adamlara 40-50milyon dolar veriyorlar ama sizin oyuncularınıza sıra geldimi herkes akrep kesiliyor ayrıca oyuncularının piyasa fiyatı çok zor artıyor. Mesela Farfan'ı aldım Levante'ye adam 32 maçta 30 gol 15 assist gibi bir ortalama ile oynadı bir sonraki sene yine benzer ortalama ile oynadi ama piyasa fiyatı hiç artmadı gibi birşey 15 di geldiğinde 18 oldu.

Küçük takımlarla oynamayı çok seviyorum ama bu 2 nedenden dolayi adaletsizlik oluyor.

Fm08'de bir tane pahalı oyuncu sattiğimi hatırlarım oda Micah Richards 45 milyon dolaray'dı.Onun dışında kimse astronomik rakamlarla gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Azmodai said:
Masticore said:
Bir zamanlar fm live'in motoruna bok atan bir genç varmiş....

Azmodai said:
mac motoru herseyden once basarisiz, 1 senedir duzeltemediler (ilk closed betadan beri oynuyorum)...

hala da bok atiyorum? kotu yani, neyse ki beta test devam ediyor ve her hafta ayar yapiliyor.

Nesini beyenmiyorsun anlayamiyorum. Tek kelime ile müthiş yapmışlar motoru. Ne zaman nerde nasıl gol olacağı belli değil. Tüm fm'lerde Bir yerden sonra golun nasıl olucağını anlıyordun..... Fm live de daha öyle birşeye raslamadım çeşitliliği maximum'a getirmişler

mac motoru sadece gol atilan pozisyonlardan ibaret degil ki, paslasmalar, hareketler, arapaslar ve siddeti vs. bunlari inceleyince bir cok hata cikiyor. Begenmiyorum evet, ama her hafta yeni bir sey ayarliyorlar neredeyse, o yuzden de mutluyum... mac motoru mukemmel olacaktir zamanla, eminim, ama simdilik bir cok ufak tefek hata olsuyor, bir de match'i full izlerseniz bir cok sacma sey gorursunuz, ama zaten izlemiyorum ne kasacam diyorsunuz (ki haklisiniz, kimse full match izlemez) o yuzden size de birsey diyemiyorum :d
Sosyal ağlarda paylaş

si games'e söyle, büyük takımlar oyuncularımızı her isteidğinde alamasın. biraz gururlu olsun oyuncular. ne bileyim oyundaki loyality bariz etkisiz yani. illa en sevdiği kulüp siz olacaksınız ki ona rağmen gideni çok fazla. tam kulübün geleceğini kurtardım diyorum bütün adamlarımı birileri alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Azmodai said:
gorduk. ama bisi demem yasak. :)

Tek soyleyebilecegim sey bu senenin guzel oldugu, su ana kadar begendigimdir.

Azmo zorlamiyim de

Athlon 2600+ (1917 mhz) / 1024 ram (ddr33) le çalışır mı çok zorlanmadan?

Kaç ülke kaç lig açabilirim aşağı yukarı bunu söylemen de yasak mı :)

yasak bisi demem. olmasa bile sana yardimci olamam cunku su anki beta ile son hali ne kadar benzer benzemez, optimizasyon ne durumda bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar, cift cekirdek cpu ve 2gb ram ve raidli hddisk isinizi fazlasiyla gorur. bu versyonun speclerini bilemem ama fm yillardir HT ve multiple core teknolojisinden fazlasiyla yararlandi ve oyunun en cok ram ve cpu'a yuklendigini biliyoruz.

hdd yazma ve okuma hizini da arttirirsaniz cosarsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
benim öğrenmek istediklerim sır olmasa gerek okadar ya :/
oyuncularla iletişim arttı mı mesela küçük takımken yıldız keşfediyosun adam ilk fırsatta satıyo o adamı "koçum kal benle buralar böle kupa olcak güven bana" diyip ikna edebilme ihtimalimiz var mı ? yada saçma sapan goller falan oluyo mu onları merak ediyorum yoksa isterse 8d olsun

yada cm'deki gibi özel trainingler falan ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...